Prezes Allianz - Matthias Baltin

cze 11, 2019

Matthias Baltin nowym prezesem spółek Allianz w Polsce

Matthias Baltin został powołany na Prezesa Zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska. Zastąpił na tym stanowisku Veit’a Stutz’a, który w sierpniu 2018 roku, przeniósł się do Allianz SE.
Zobacz więcej

cze 03, 2019

Proste ubezpieczenia w Allianz. Nowe pakiety ubezpieczeń

Najnowsze badania pokazują, że klienci chcą prostych produktów, zawężenia opcji wyboru i szybkiej sprzedaży. Allianz upraszcza ubezpieczenia samochodu i mieszkania lub domu.
Zobacz więcej

maj 20, 2019

Pracownicze Programy Kapitałowa (PPK) - nowa oferta Allianz

Grupa Allianz rozpoczyna oferowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Polska spółka korzysta z globalnej ekspertyzy Grupy Allianz, dzięki czemu uprościliśmy proces wdrażania i obsługi PPK.
Zobacz więcej

sty 07, 2019

Ważny komunikat dla klientów OFE Allianz

Mail z wezwaniem do zapłaty zaległości i linkiem do opłaty nie pochodzi od Otwartego Funduszu Emerytalnego Allianz Polska! Prosimy o kontakt z naszym doradcami.
Zobacz więcej

gru 13, 2018

SOS Wioski Dziecięce - akcja charytatywna Allianz

Za każde udostępnienie świątecznej kartki z tagiem #wdobrejsprawie Allianz przekaże 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
Zobacz więcej

lis 18, 2018

Prosta komunikacja Allianz z klientami

25 tys. przepisanych słów, 1900 godzin analiz dokumentów i szablonów, 500 godzin warsztatów, 120 godzin projektowania – to liczy związane z projektem upraszczania języka w Allianz Polska.
Zobacz więcej

wrz 06, 2018

Allianz Junior Football Camp 2018

W tym roku, już po raz dziesiąty, pod koniec sierpnia, młodzi piłkarze spotkają się w Monachium na obozie piłkarskim Allianz Junior Football Camp.
Zobacz więcej

sie 12, 2018

Nowa strefa NNW - zakup ubezpieczenia dla dziecka w Allianz

Wraz ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego Allianz Polska uruchomił platformę, która umożliwia zakup ubezpieczenia NNW dla dziecka – przez internet i u agenta.
Zobacz więcej

cze 18, 2018

Zgłaszanie szkody OC/ AC przez Internet

Jednym z głównych filarów strategii Allianz jest digitalizacja. Allianz zmodyfikował i maksymalnie uprościł zgłaszanie szkody OC/ AC przez Internet.
Zobacz więcej

32 - liczba wszystkich wiadomości