Allianz Polska zaprasza w najbliższą sobotę, 25 maja, na Piknik Olimpijski w parku Kępa Potocka w Warszawie. Firma realizuje też inne inicjatywy lokalne w ramach światowego partnerstwa z ruchem olimpijskim i paralimpijskim w latach 2021-2028.
Jubileuszowy, 25. Piknik Olimpijski to jedno z największych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w stolicy. Organizatorem jest Polski Komitet Olimpijski, zaś Allianz Polska po raz trzeci jest partnerem wspierającym Piknik.

Piknik Olimpijski to sportowe atrakcje dla całej rodziny, konkursy z nagrodami i spotkania ze sportowcami. W strefie Allianz, znajdującej się w głównej alejce nad wodą, będzie można włączyć się do gier sportowych. Będą atrakcje dla dzieci. Będzie można odpocząć na ogromnych pufach, spotkać się z Orłem Allie oraz zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym symbolem olimpijskim. Piknik odbędzie się w godzinach 12:00-18:30, wstęp jest wolny.

- mówi Michał Podogrodzki,
dyrektor departamentu market management i komunikacji w Allianz Polska. 

Motywy olimpijskie pojawiają się na spotkaniach i konkursach dla agentów ubezpieczeniowych.

Wybrane punkty sprzedaży Allianz zostały oznaczone symbolem globalnego partnera ubezpieczeniowego. Dla pracowników firma organizuje spotkania ze sportowcami, webinary i konkursy – wkrótce pracownicy Allianz Polska zostaną zaproszeni do udziału w trwającym miesiąc wyzwaniu sportowym. W mediach społecznościowych publikowane są filmiki o przygotowaniach do igrzysk.

W ramach globalnego partnerstwa Allianz mógł wybrać grupę osób, które poniosą płomień olimpijski do Paryża. Będzie wśród nich przedstawicielka Polski.
Bohdan Białorucki - rzecznik prasowy Allianz Polska

Kontakt dla mediów:

Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów zainteresowanym działalnością spółek Allianz w Polsce.

Jak możemy Ci pomóc?