Centrum prasowe

Sprawdź, co u nas słychać
Dla mediów

lut 07, 2020

Barometr Ryzyk Allianz 2020

Ryzyko cybernetyczne po raz pierwszy na czele globalnych zagrożeń dla firm. A jakie są największe ryzyka biznesowe w Polsce? Sprawdź 9. edycję Barometru Ryzyk Allianz.
Czytaj więcej

paź 22, 2019

Ograniczenie emisji CO2

Allianz wśród inwestorów, którzy podjęli bezprecedensowe zobowiązanie związane z ograniczeniami emisji CO2.
Czytaj więcej

sie 12, 2019

TFI PPK Comarch

Specjalny system informatyczny udostępniony dla firm, które powierzyły obsługę PPK TFI Allianz.
Czytaj więcej

lip 17, 2019

Zmiana statutu Allianz Polska DFE

Allianz Polska Dobrowolny Fundusz Emerytalny ogłasza zmianę statutu dotyczącą Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Czytaj więcej

cze 27, 2019

Zmiany w zarządzie

Grzegorz Kulik odpowiedzialny za obszar sprzedaży zrezygnował z funkcji wiceprezesa oraz członka Zarządu spółek ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A.
Czytaj więcej

cze 27, 2019

Allianz Explorer Camp

Allianz Explorer Camp to niezwykłe wydarzenie dla młodych sportowców organizowane już od jedenastu lat przez Allianz. Na młodych sportowców czeka mnóstwo atrakcji na Allianz Arenie.
Czytaj więcej
Prezes Allianz - Matthias Baltin

cze 11, 2019

Nowy prezes Allianz Polska

Matthias Baltin został powołany na Prezesa Zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska. Zastąpił na tym stanowisku Veit’a Stutz’a, który w sierpniu 2018 roku, przeniósł się do Allianz SE.
Czytaj więcej

cze 03, 2019

Proste ubezpieczenia

Najnowsze badania pokazują, że klienci chcą prostych produktów, zawężenia opcji wyboru i szybkiej sprzedaży. Allianz upraszcza ubezpieczenia samochodu i mieszkania lub domu.
Czytaj więcej

maj 20, 2019

Oferta PPK

Grupa Allianz rozpoczyna oferowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Polska spółka korzysta z globalnej ekspertyzy Grupy Allianz, dzięki czemu uprościliśmy proces wdrażania i obsługi PPK.
Czytaj więcej

20 - ilość wszystkich wiadomości

Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów
zainteresowanym działalnością spółek Grupy Allianz Polska.

Rzecznik prasowy

Marta Nowicka 

W sprawach związanych z indywidualnymi umowami ubezpieczenia oraz w sprawie uwag, pytań i opinii związanych z obsługą klientów prosimy o kontakt poprzez formularz.
Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia. Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.
 
Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.
 
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.