• Monika Kulińska została powołana na członka zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. od 1 października. Będzie odpowiadać za Pion Sprzedaży w spółce życiowej. Dysponuje szerokim doświadczeniem w zakresie rozwoju, rekrutacji i zarządzania siecią sprzedaży agencyjnej. 
  • Monika Kulińska dołączyła do działu HR Avivy w 1997 r. W 2009 r. została dyrektorem HR, w 2016 r. dołączyła do zarządu Aviva Sp. z o. o. (obecnie Allianz Sp. z o. o.) Od dawna angażuje się w działania społeczne, w 2015 r. została prezesem Fundacji Zawsze przy Tobie (wcześniej Fundacja Aviva). Od 2019 r. kierowała również rekrutacją i rozwojem w sieci agencyjnej. Po połączeniu spółek Aviva z Allianz Polska objęła stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za sprawy HR w Allianz Polska, kontynuując swoje zaangażowanie w obszarze wsparcia sprzedaży.  
  • Serdecznie witamy Monikę Kulińską w zarządzie Allianz Życie. Cieszymy się, że wykorzysta swoje doświadczenie w zakresie rozwoju sieci sprzedaży, dając silne wsparcie naszym agentom, aby kontynuowali swoje sukcesy w zakresie sprzedaży i jakości obsługi klientów. Życzymy jej pomyślności i satysfakcji – mówi Matthias Baltin, prezes spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska, który dotychczas odpowiadał też za sprzedaż w zarządzie Allianz Życie.
mówi Matthias Baltin, prezes spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska, który dotychczas odpowiadał też za sprzedaż w zarządzie Allianz Życie.

Kontakt dla mediów:

Bohdan Białorucki, rzecznik prasowy Allianz Polska, Tel. 501 781 140