W trudnych sytuacjach możesz na nas liczyć

1Zaprezentowane dane dotyczą kwot wypłaconych przez TU Allianz Życie Polska S.A. z tytułu roszczeń zgłoszonych z umów ubezpieczenia określonych w dziale I załącznika do ustawy z dnia 11.09.2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, w grupach od 1 do 5, z wyłaczeniem produktu Allianz Opieka Zdrowotna, w okresie 1.01.2023 r. – 31.12.2023 r.

2Zaprezentowane dane dotyczą kwot wypłaconych przez TUiR Allianz Polska S.A. z tytułu szkód, zgłoszonych z umów ubezpieczenia określonych w dziale II załącznika do ustawy z dnia 11.09.2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, z wyłączeniem grup 2, 5 i 16, w okresie 1.01.2023 r. – 31.12.2023 r.

Allianz z dumą wspiera Ruch Olimpijski i Ruch Paraolimpijski
jako Oficjalny Partner Ubezpieczeniowy od 2021 do 2028 roku.

Zobacz więcej

Dlaczego wybrać Allianz?

Produkty, które pasują
do wielu życiowych sytuacji
Łatwe dopasowanie zakresu
ubezpieczenia – oszczędność czasu
Kompleksowe rozwiązania
– bez niemiłych niespodzianek
Niezawodny partner,
dostępny dla Ciebie 24/7
Przejrzysty proces likwidacji szkód
i szybkie rozliczenia
Regularnie pytamy naszych klientów o opinię na temat procesu likwidacji szkód komunikacyjnych. Zaproszenie do udziału w badaniu przekazujemy im w sposób spersonalizowany na podany przez nich adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Wyniki prezentujemy przy udziale niezależnej firmy Ekomi, która specjalizuje się w obsłudze zbierania opinii potransakcyjnych i gwarantuje autentyczność wszystkich (pozytywnych i negatywnych) recenzji.
ekomi

Globalne badanie satysfakcji Klienta Allianz

4.3/5

26587 Opinie

Тak oceniają nas Klienci

"Wszystko przebiegło bezproblemowo, w jasny i czytelny sposób". Marcin