Kamil Stoch zainspiruje pracowników i agentów ubezpieczeniowych Allianz

Allianz Polska rozpoczyna współpracę z Kamilem Stochem, wybitnym skoczkiem narciarskim i olimpijczykiem. Celem współpracy jest motywowanie i inspirowanie do rozwoju pracowników oraz agentów ubezpieczeniowych firmy.

W najbliższych miesiącach Kamil Stoch będzie uczestniczył w spotkaniach i wydarzeniach wewnętrznych Allianz Polska, także sportowych. Będzie mówił o tym, co motywuje go do wymagających treningów i występów, jakie stawia sobie cele, jak radzi sobie z przeciwnościami i jak podchodzi do sukcesów. 

 

–  Zaprosiliśmy do współpracy Kamila Stocha, bo chcemy inspirować nasz zespół do rozwoju. Jest wiele podobieństw między wysiłkiem sportowca i zaangażowaniem pracowników oraz agentów – mówi Marcin Kulawik, który od 1 września będzie wykonywał obowiązki prezesa towarzystw ubezpieczeniowych Allianz Polska.

 

Sukces w sporcie i biznesie nie jest możliwy bez silnej motywacji, wytrwałości, ambicji, współpracy w zespole. Nagrodą dla mnie jest radość moich kibiców, a dla zespołu Allianz – satysfakcja klientów oraz własny rozwój. Ciekaw jestem wymiany doświadczeń między nami – mówi Kamil Stoch. 

Program zaangażowania Kamila Stocha w wewnętrzne wydarzenia Allianz Polska wspiera agencja Bridge2Fun. 

Bohdan Białorucki - rzecznik prasowy Allianz Polska

Kontakt dla mediów:

Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów zainteresowanym działalnością spółek Allianz w Polsce.

Jak możemy Ci pomóc?