Urlop, city break, wypad na weekend - gdzie jechać, co robić, jakie atrakcje warto zwiedzić

Szwecja - Sztokholm

Atrakcje i ciekawe miejsca w Szwecji

Szwecja - kraj Wikingów - to raj dla ludzi spragnionych kontaktu z dziką, piękną przyrodą i wypoczynku na świeżym powietrzu. Sprawdź, co warto zwiedzić, gdzie pojechać, co zobaczyć na urlopie w Szwecji.
Czytaj więcej
USA - przewodnik

Atrakcje w USA – co zobaczyć w Nowym Jorku, na Florydzie i w poszczególnych stanach?

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Co warto zobaczyć w Stanach? Przedstawiamy subiektywny przewodnik po największych atrakcjach w USA, który może stać się inspiracją dla wszystkich, którzy pragną poznać ten niezwykły kraj.
Czytaj więcej

Austria – co warto zobaczyć? Poznaj 8 najpiękniejszych miejsc!

Austria to setki różnych atrakcji turystycznych, spośród których wybraliśmy 8 najciekawszych. Sprawdź, co warto zobaczyć w Austrii!
Czytaj więcej

Chorwacja - gdzie pojechać na wczasy? Poznaj 8 najpiękniejszych miejsc

Chorwacja to pogoda, która prawie nigdy nie zawodzi, ciepłe morze, wspaniałe jedzenie i piękne krajobrazy. Licząca ponad 6000 km i urozmaicona linia brzegowa oraz mnóstwo wysp i wysepek porozrzucanych po Adriatyku. Sprawdź, co warto zobaczyć.
Czytaj więcej
Lizbona - wakacje w Portugalii

Francja - najlepsze atrakcje. Zaplanuj z nami niezapomniane wakacje

Wakacje we Francji? Wspaniale! Bogactwo historyczne, kulturalne, przyrodnicze i kulinarne są słynne na cały świat. Aby w pełni doświadczyć wszystkich oferowanych przez Francję atrakcji, trzeba zaplanować co najmniej kilkumiesięczny urlop, ale krótszy pobyt w tym kraju będzie również źródłem satysfakcjonujących doznań.
Czytaj więcej

Grecja – co warto zobaczyć i gdzie pojechać na urlop? Poznaj TOP 10 miejsc!

Zwiedzanie Grecji to fascynująca przygoda. Wyłoniliśmy 10 mniej znanych, a przy tym absolutnie niesamowitych atrakcji Grecji. Gdzie warto pojechać? Sprawdź nasze propozycje!
Czytaj więcej

Hiszpania - TOP 10 atrakcji i ciekawych miejsc

Hiszpania to idealne miejsce na wakacje. Zobacz, co warto zwiedzić, tak aby nie ominęły Cię główne atrakcje tego kraju - perełki architektury, dzieła sztuki i piękne, zróżnocowane krajobrazy.
Czytaj więcej
Holandia - wakacje w Portugalii

Holandia TOP 10 atrakcji – czy znasz je wszystkie?

Holandia oferuje wiele atrakcji turystycznych, przepięknych miejsc oraz wyjątkowych zabytków. Sprawdź, co warto zwiedzić w Holandii. Poznaj najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w tej części Królestwa Niderlandów!
Czytaj więcej

Niemcy - zabytki i atrakcje. TOP 8 miejsc, które warto zobaczyć

Niemal w każdym niemieckim mieście znajdują się ciekawe miejsca, które są celem wycieczek turystycznych, z uwagi na swoją wartość historyczną, oryginalną architekturę czy swoją funkcję lub przeznaczenie. Co warto zobaczyć w Niemczech?
Czytaj więcej

Liczba artykułów: 14

Ten materiał reklamowy ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu zakresu ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego ani rekomendacji do złożenia wniosku lub przyjęcia oferty  umowy ubezpieczenia. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części umowy ubezpieczenia. Szczegółowy zakres i warunki ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami, właściwe dla danej umowy (dostępne na stronie dummy Centrum dokumentów, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składki, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Informujemy, że artykuły mają wyłącznie charakter informacyjny  i nie stanowią one porady prawnej, finansowej czy medycznej. Zalecenia zmieniają się, dlatego możemy zapewnić o aktualności tekstów jedynie w dniu publikacji. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do edycji, uzupełnienia zawartości i usuwania treści ze strony.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4B, 00-189 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028261, NIP 525-15-65-015, REGON  012267870, wysokość kapitału zakładowego: 377 241 000 złotych (wpłacony w całości). Tu znajdziesz pełne dane o spółce.