Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

Nasze ubezpieczenia są częścią Twojego biznesu

Informacje i ekspertyzy przydatne w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwach
Dzielimy się wiedzą z naszymi partnerami w biznesie
Informacje dla brokerów, agentów, klientów 
Ochrona naszego biznesu i ludzi, z którymi ten biznes tworzymy są dla nas najważniejsze. Kryzys związany z rozprzestrzenianiem COVID-19 nie wpłynie na nasze usługi oferowane klientom i naszym biznesowym partnerom - brokerom i agentom. 
Podjęliśmy szereg działań, aby zachować ciągłość biznesu oraz utrzymać wysokiej jakości świadczonych usług w czasie pandemii. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
Wybrane artykuły

wrz 20, 2021

Wyniki Allianz w drugim kwartale 2021 r.

Allianz miał bardzo dobre półrocze i osiągnął dwucyfrowy wzrost zysku operacyjnego. Nasze produkty i rozwiązania cieszą się zdrowym popytem” – powiedział Oliver Bäte, dyrektor generalny Allianz SE. Poznaj szczegóły!
Czytaj więcej

wrz 20, 2021

Popyt w Europie rośnie. Perspektywy gospodarcze - raport Allianz

Silny wzrost PKB w Europie w drugim kwartale pokazuje, że istnieją szanse na wzrost w sektorach najbardziej narażonych na ograniczenia Covid-19. Czy uwolniony stłumiony popyt pobudzi te sektory do 2021 r. - sprawdź raport Allianz
Czytaj więcej

wrz 20, 2021

Małe i średnie przedsiębiorstwa - zagrożenie niewypłacalnością

Wcześniejsze badania zidentyfikowały trzy główne wskaźniki, które pomagają wykryć trudną sytuację firmy na cztery lata przed bankructwem. Sprawdź, jak wygląda MŚP w różnych krajach Europy
Czytaj więcej

sie 19, 2021

Podróż zagraniczna - ubezpieczenie turystyczne i assistance

z ubezpieczeniem turystycznym i assistance. EKUZ może nie wystarczyć, dlatego warto sprawdzić, jak ubezpieczyć się w razie choroby czy wypadku w czasie zagranicznych wojaży.
Czytaj więcej

lip 29, 2021

Gotowy na podróż? Czyli turystyka post-covidowa

Poznaj post-covidowe trendy w podróży i zmiany w zachowaniu turystów. Jak szybko branża turystyczna odbije się i zaoferuje większe wsparcie swoim klientom? Allianz Research przygląda się bliżej drodze europejskiej branży hotelarskiej do regeneracji.
Czytaj więcej

lip 29, 2021

Wielki restart w gospodarce - sytuacja po kryzysie Covid-19

Nowe Wielkie otwarcie - restart gospodarki USA. Covid-19 a problemy przyrostu naturalnego w krajach rozwiniętych. Zaktualizowane raporty o ryzyku dla krajów oraz sektorów. Sprawdź!
Czytaj więcej

lip 08, 2021

Rola litu w gospodarce niskoemisyjnej i związane z tym wyzwania

Technologia ma na celu: poprawę naszej odporności na zmiany klimatu i redukcję emisji gazów cieplarnianych. Dlatego innowacje technologiczne są kluczem do przejścia na gospodarkę niskoemisyjną, w której emisja gazów cieplarnianych do atmosfery jest minimalna.
Czytaj więcej

cze 02, 2021

Przegląd najważniejszych trendów ekonomicznych 2021

Dziś rynek assistance to blisko 3 miliony interwencji rocznie i ekosystem podmiotów działających na naszym rynku od przeszło dwóch dekad. Istnieje przestrzeń do rozwoju usług assistance w różnych kanałach dystrybucji, szczególny potencjał widać tu na rynku brokerskim.
Czytaj więcej

cze 02, 2021

Abecadło usług Assistance

Dziś rynek assistance to blisko 3 miliony interwencji rocznie i ekosystem podmiotów działających na naszym rynku od przeszło dwóch dekad. Istnieje przestrzeń do rozwoju usług assistance w różnych kanałach dystrybucji, szczególny potencjał widać tu na rynku brokerskim.
Czytaj więcej

56 wszystkich publikacji

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.