Warning: You are using an outdated Browser, Please switch to a more modern browser such as Chrome, Firefox or Microsoft Edge.

Nasze ubezpieczenia są częścią Twojego biznesu

Informacje i ekspertyzy przydatne w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwach
Dzielimy się wiedzą z naszymi partnerami w biznesie
Informacje dla brokerów, agentów, klientów 
Ochrona naszego biznesu i ludzi, z którymi ten biznes tworzymy są dla nas najważniejsze. Kryzys związany z rozprzestrzenianiem COVID-19 nie wpłynie na nasze usługi oferowane klientom i naszym biznesowym partnerom - brokerom i agentom. 
Podjęliśmy szereg działań, aby zachować ciągłość biznesu oraz utrzymać wysokiej jakości świadczonych usług w czasie pandemii. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
Wybrane artykuły

lip 29, 2021

Gotowy na podróż? Czyli turystyka post-covidowa

Poznaj post-covidowe trendy w podróży i zmiany w zachowaniu turystów. Jak szybko branża turystyczna odbije się i zaoferuje większe wsparcie swoim klientom? Allianz Research przygląda się bliżej drodze europejskiej branży hotelarskiej do regeneracji.
Czytaj więcej

lip 29, 2021

Wielki restart w gospodarce - sytuacja po kryzysie Covid-19

Nowe Wielkie otwarcie - restart gospodarki USA. Covid-19 a problemy przyrostu naturalnego w krajach rozwiniętych. Zaktualizowane raporty o ryzyku dla krajów oraz sektorów. Sprawdź!
Czytaj więcej

lip 08, 2021

Rola litu w gospodarce niskoemisyjnej i związane z tym wyzwania

Technologia ma na celu: poprawę naszej odporności na zmiany klimatu i redukcję emisji gazów cieplarnianych. Dlatego innowacje technologiczne są kluczem do przejścia na gospodarkę niskoemisyjną, w której emisja gazów cieplarnianych do atmosfery jest minimalna.
Czytaj więcej

cze 02, 2021

Przegląd najważniejszych trendów ekonomicznych 2021

Dziś rynek assistance to blisko 3 miliony interwencji rocznie i ekosystem podmiotów działających na naszym rynku od przeszło dwóch dekad. Istnieje przestrzeń do rozwoju usług assistance w różnych kanałach dystrybucji, szczególny potencjał widać tu na rynku brokerskim.
Czytaj więcej

cze 02, 2021

Abecadło usług Assistance

Dziś rynek assistance to blisko 3 miliony interwencji rocznie i ekosystem podmiotów działających na naszym rynku od przeszło dwóch dekad. Istnieje przestrzeń do rozwoju usług assistance w różnych kanałach dystrybucji, szczególny potencjał widać tu na rynku brokerskim.
Czytaj więcej

maj 27, 2021

Ubezpieczenia na życie i zdrowotne w pandemii. Co wpływa na wysokość składki?

Na wysokość składki za ubezpieczenie zdrowotne i życiowe wpływa wiele czynników – jakie to czynniki i jak pandemia wpłynęła na wysokość składki.
Czytaj więcej

maj 27, 2021

„Energetyka wodorowa” – szanse, zagrożenia i perspektywa ubezpieczyciela

Ubezpieczyciele mogą spodziewać się znacznego wzrostu zapotrzebowania na ubezpieczenia związane z budową i eksploatacją instalacji elektrolizy oraz rurociągów do produkcji i transportu zielonego wodoru.
Czytaj więcej

maj 27, 2021

Ryzyka dla instytucji finansowych. Raport AGCS

Nowy raport AGCS wskazuje kluczowe ryzyka i trendy strat w sektorze usług finansowych. Na co trzeba zwrócić uwagę?
Czytaj więcej

kwi 28, 2021

Ożywienie gospodarcze po pandemii: kluczowe przeszkody do pokonania

Globalne ożywienie uzależnione jest od kluczowych elementów, różnych w poszczególnych krajach. Wyścig o wzrost gospodarczy będzie zależał od kilku kluczowych czynników - poznaj je!
Czytaj więcej

52 wszystkich publikacji

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.