Nasze ubezpieczenia są częścią Twojego biznesu

Informacje i ekspertyzy przydatne w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwach
Dzielimy się wiedzą z naszymi partnerami w biznesie
Informacje dla brokerów, agentów, klientów 
Ochrona naszego biznesu i ludzi, z którymi ten biznes tworzymy są dla nas najważniejsze. Kryzys związany z rozprzestrzenianiem COVID-19 nie wpłynie na nasze usługi oferowane klientom i naszym biznesowym partnerom - brokerom i agentom. 
Podjęliśmy szereg działań, aby zachować ciągłość biznesu oraz utrzymać wysokiej jakości świadczonych usług w czasie pandemii. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
Wybrane artykuły

sty 18, 2021

Ubezpieczenia D&O w 2021 roku

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz spółek coraz bardziej zyskują na znaczeniu – głównie za sprawą zmieniających się nastrojów społecznych, zmian klimatycznych oraz otoczenia regulacyjnego. Sprawdź, jaka jest ich przyszłość w 2021 roku.
Czytaj więcej

sty 18, 2021

Szczepionka przeciwko COVID-19 a globalny wzrost gospodarczy

Prognozuje się, że szczepionka przeciwko COVID-19 przyspieszy globalny wzrost gospodarczy. Jednak dopiero 2022 rok stworzy możliwości dla powolnej stabilizacji po pandemicznej rewolucji.
Czytaj więcej

sty 18, 2021

Allianz Podatnik i Skarbowy - proste ubezpieczenie na konkretne ryzyko

Utrzymująca się na wysokim poziomie nieprzewidywalność zmian w zakresie prawa podatkowego, niespójność orzecznicza, wzrost liczby postępowań karnoskarbowych, liczba skazanych, czy wzrost średniej wartości sporu podatkowego - jak się zabezpieczyć?
Czytaj więcej

gru 15, 2020

Coraz więcej roszczeń związanych z cyberatakami

Nowy raport Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS) „Zarządzanie wpływem zwiększania wzajemnych połączeń - trendy w ryzyku cyber”.
Czytaj więcej

gru 15, 2020

Firmy potrzebują wsparcia, żeby utrzymać cash-flow

Europejskie przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia systemowego w 2021 roku, żeby zapobiegać kryzysowi przepływów pieniężnych – informacje z Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS).
Czytaj więcej

lis 30, 2020

Ochrona karnoskarbowa i podatkowa

Materiały z webinarium do pobrania
Czytaj więcej

lis 11, 2020

Jak COVID-19 zmienia trendy w zakresie roszczeń

W opublikowanym przez AGCS (Allianz Global Corporate & Specialty) najnowszym raporcie znajdziesz informacje o trendach w zakresie roszczeń.
Czytaj więcej

lis 11, 2020

Klimat globalnie – kto zostanie liderem zmian?

Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na szkodowość – w których branżach należy spodziewać się wzrostów, a w których spadków? Sprawdź raport AGCS (Allianz Global Corporate & Specialty)
Czytaj więcej

paź 28, 2020

Prezentacje prelegentów - jak zmiany klimatyczne wpłyną na ubezpieczenia korporacyjne?

Zapoznaj się z materiałami prelegentów z I digitalnego wydarzenia Allianz dla brokerów z 28.10.2020r.
Czytaj więcej

33 wszystkich publikacji

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.