Allianz w Polsce

Grupa Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stał się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Dziś siłę i stabilność marki Allianz tworzy sześć spółek:

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły w 2016 roku 2,3 miliarda złotych, a aktywa pod zarządem grupy sięgnęły 14 mld zł. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych działających w Polsce.

Szeroka oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez niemal 5 tysięcy agentów w oddziałach i agencjach, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i instytucje finansowe.

Do Grupy Allianz należą także współpracujące z Allianz Polska:

  • Euler Hermes zajmujący się ubezpieczeniami kredytów kupieckich.

Sprawdź nasze inne serwisy!

Dla Ciebie

www.allianz.pl - Allianz Dla Ciebie 

Potrzebujesz ubezpieczenia? Sprawdź ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych oraz zdrowotnych.

Dla firm

www.allianz.pl - Szkody i roszczenia 

Dowiedz się jak ochronić własne przedsiębiorstwo i pracowników. Dla małych i średnich firm specjalna oferta w zależności od branży.

Kariera

www.allianz.pl - Kariera 

Ludzie są w Grupie Allianz najcenniejszym kapitałem. Sprawdź wyszukiwarkę ofert pracy w Centrali oraz w Sieci sprzedaży Allianz.