INNE AKCJE SPOŁECZNE

Zostań Mikołajem

Nasi pracownicy wzięli udział w akcji  „Zostań Mikołajem”, organizowanej przez SOS Wioski Dziecięce, Fundację Dobrych Inicjatyw oraz Fundację United Way. Wymarzone prezenty otrzymało od nas 127 podopiecznych w Lublinie, Warszawie, Rybniku i Wyszkowie.

Dobroczynny Jarmark Świąteczny

Podczas jarmarku świątecznego odwiedzający mogli kupić domowe nalewki, ciasta, pierniczki, upominki i mydełka zrobione przez pracowników. Zebraną podczas jarmarku 2 tys. zł przeznaczyliśmy na zakup specjalistycznego fotelika samochodowego dla niepełnosprawnej Laury z Biłgoraja.

Zbiórki charytatywne

Kilka razy w roku organizujemy zbiórki charytatywne na rzecz potrzebujących. Cyklicznie zbieramy artykuły szkolne i zabawki dla uczniów szkoły misyjnej w Kamerunie. Dwa razy do roku ogłaszamy także zbiórkę dla opuszczonych zwierząt w schroniskach i domach tymczasowych.

Allianz Charity Cup i Allianz Charity League

Z inicjatywy naszych pracowników zorganizowaliśmy dwa turnieje charytatywne, w których uczestnicy rywalizowali ze sobą w grze FIFA 17 i w piłkarzyki. Pieniądze zebrane podczas obu turniejów zasiliły konta dwóch organizacji charytatywnych i spełniły marzenia ich podopiecznych.

Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ