Ubezpieczenie mieszkania w stanie deweloperskim

Jak, gdzie, dla kogo?

Dom i mieszkanie | 3 minuty

Własny dom to dla wielu osób największe marzenie życia. Jego realizacja często wymaga od właścicieli nie tylko zgromadzenia i zaangażowania oszczędności, ale przede wszystkim umiejętności planowania. Niestety, nie zawsze będziesz w stanie przewidzieć niefortunne wydarzenia, które mogą pokrzyżować plany i zniszczyć efekty Twojej wieloletniej pracy. W związku z tym, że budowa własnych czterech kątów to poważne przedsięwzięcie, warto zadbać o bezpieczny dom, już na etapie jego powstawania.

Ubezpieczenie domu, nawet takiego, w którym jeszcze nikt nie mieszka, to konieczny  krok. Nawet konstrukcja w stanie surowym stanowi Twoją własność o określonej wartości. A przecież każda własność powinna zostać ubezpieczona, zwłaszcza jeżeli jest tak kosztowna, jak dom. Dzięki kompleksowej polisie nie będziesz musiał martwić się o prawdopodobieństwo zaistnienia groźnych sytuacji i koszty potencjalnych szkód. Skup się na realizacji swojego marzenia, a jego ochronę pozostaw w rękach specjalistów.

Oferujemy Ci pomoc finansową gdy wskutek pożaru, uderzeń pioruna, wybuchów, a nawet upadku samolotu Twój dom ulegnie zniszczeniu. Dbamy także o Twój komfort w przypadku deszczy, silnych wiatrów lub gradobicia. Proponujemy szeroki pakiet zabezpieczeń, który łatwo wybrać spośród 3 pakietów. Warto wykupić polisę i nie dopuścić do tego, by burza, ulewa lub pożar zniszczyły dorobek Twojego życia

Budowa własnego domu to zazwyczaj długotrwały proces. Jednak każdy dzień przybliża Cię do upragnionego finału, jednak równocześnie pojawia się  ryzyko nieoczekiwanych zagrożeń. Żaden budynek nie powinien pozostawać bez ubezpieczenia na dłużej – bez względu na to w jakim jest stanie i czy ktoś go zamieszkuje. Nawet niekompletne mieszkanie jest narażone na kradzieże oraz złe warunki atmosferyczne.  Właśnie dlatego w Allianz proponujemy Ci ubezpieczenie domu w budowie, które w kompleksowy sposób zabezpieczy Twoją nieruchomość. Innowacyjna polisa stanowi rozwiązanie niemal wszystkich problemów przezornych właścicieli. Jeśli posiadasz już obiekt w stanie surowym, wraz z zamontowanym pełnym zadaszeniem i zamkniętymi otworami zewnętrznymi, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Budowa własnego domu pochłania mnóstwo czasu i energii. Choć staje się głównym punktem zainteresowania właścicieli, to jednak nikt nie jest w stanie monitorować obiektu 24 godziny na dobę. Powstający budynek nierzadko stanowi cel włamań i rozbojów, bez względu na etap prac. Ubezpieczenie domu w budowie zapewnia pomoc w przypadku kradzieży elementów stałych majątku. Ale na tym nie koniec. Nie można zapominać o niszczącej sile żywiołów – coraz częstsze anomalie pogodowe i trudne warunki atmosferyczne zwracają uwagę na konieczność wczesnego ubezpieczania swojego majątku.

Oferujemy Ci pomoc finansową gdy wskutek pożaru, uderzeń pioruna, wybuchów, a nawet upadku samolotu Twój dom ulegnie zniszczeniu. Dbamy także o Twój komfort w przypadku deszczy, silnych wiatrów lub gradobicia. Proponujemy szeroki pakiet zabezpieczeń, dlatego dodatkowo możesz zdecydować się na ochronę przed szkodami spowodowanymi zalaniem wodą z opadów atmosferycznych, osuwaniem i zapadaniem się gruntu, a także powodzą i podtopieniami. Nasza polisa gwarantuje Ci wypłatę odszkodowania za skutki takich nieszczęśliwych zdarzeń losowych nawet w ciągu 10 dni od zgłoszenia szkody -  dlatego warto wykupić polisę i nie dopuścić do tego, by burza, ulewa lub pożar zniszczyły dorobek Twojego życia.

Pamiętaj, że budowa własnego domu czy mieszkania to zawsze inwestycja w przyszłość. Tak poważna decyzja wymaga podjęcia odpowiednich kroków w celu ubezpieczenia się na każdą okoliczność. W Allianz zyskujesz najwyższy standard wsparcia w trudnych sytuacjach. Zamów rozmowę z konsultantem Allianz i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Ten materiał reklamowy ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu zakresu ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego ani rekomendacji do złożenia wniosku lub przyjęcia oferty  umowy ubezpieczenia. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części umowy ubezpieczenia. Szczegółowy zakres i warunki ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami, właściwe dla danej umowy (dostępne na stronie dummy centrum dokumentów, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składki, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Informujemy, że artykuły mają wyłącznie charakter informacyjny  i nie stanowią one porady prawnej, finansowej czy medycznej. Zalecenia zmieniają się, dlatego możemy zapewnić o aktualności tekstów jedynie w dniu publikacji. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do edycji, uzupełnienia zawartości i usuwania treści ze strony.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4B, 00-189 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028261, NIP 525-15-65-015, REGON  012267870, wysokość kapitału zakładowego: 377 241 000 złotych (wpłacony w całości). Tu znajdziesz dummy pełne dane o spółce.