Bądźmy dla siebie wsparciem #wdobrejsprawie

czyli charytatywna akcja świąteczna na rzecz SOS Wioski Dziecięce!

Życzenia, które pomogły innym

Święta to czas marzeń i myślenia o innych. Zapisane marzenie staje się celem i przybliża nas do jego spełnienia. Dlatego w Święta Bożego Narodzenia zachęcaliśmy do składania wyjątkowych życzeń. Opublikowane w social mediach życzenia nie tylko były miłym gestem dla rodziny, znajomych i przyjaciół, ale przede wszystkim realnie pomogły rodzinom, które zmagają się z problemami.

Jak wspólnie byliśmy wsparciem #wdobrejsprawie

W ramach akcji „Bądźmy dla siebie wsparciem #wdobrejsprawie” za każdy wpis na Facebooku, Twitterze lub Instagramie, w którym został wykorzystany hashtag akcji, Allianz przekazał złotówkę na ferie dla dzieci z Programu Umacniania Rodziny. 

www.allianz.pl - #wdobrejsprawie
  • na swoich profilach na Facebooku, Twitterze lub Instagramie pisaliśmy życzenia dla swoich bliskich dodając hashtag #wdobrejsprawie
  • na Facebooku oznaczaliśmy profil @AllianzPolska
  • Allianz za każdy wpis z hashtagiem #wdobrejsprawie przekazał 1 zł na ferie dla dzieci z Programu Programu Umacniania Rodziny
  • Dzięki Waszym życzeniom zebralismy 6 299 zł
  • Na ferie dla dzieci Allianz Polska przekaże 2 razy więcej!
  • Dzięki Wam SOS Wioski Dziecięce zorganizuje niezapomniane ferie dla dzieci z Programu Umacniania Rodziny!

Co to jest Program Umacniania Rodziny

Program Umacniania Rodziny, na który zostanie przekazana w całości uzbierana kwota, jest prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. To działania profilaktyczne skierowane do rodzin zagrożonych rozpadem. Prowadzone są po to, by uchronić dzieci przed dramatem, jakim jest rozdzielenie z rodzicami. Poza tymi działaniami, Stowarzyszenie pomaga także dzieciom opuszczonym i osieroconym, zapewniając im rodzinną opiekę w SOS Wioskach Dziecięcych.

 

Wyniki akcji obserwowaliśmy na żywo

Życzenia internautów można było obserwować na żywo na stronie wdobrejsprawie.sentione.com. O wsparcie techniczne, social stream i metodologię liczenia dba Partner Technologiczny, firma SentiOne. Narzędzie SentiOne zbiera w jednym miejscu opinie i artykuły z całego internetu na wcześniej zadany temat. Pozwala firmom w szybki sposób sprawdzić opinie internautów na temat produktu, marki lub firmy, umożliwia także analizowanie wyników i sukcesów kampanii prowadzonych w internecie.

 Regulamin akcji

 

Sprawdź nasze inne serwisy!

Dla Ciebie

Potrzebujesz ubezpieczenia? Sprawdź ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych oraz zdrowotnych.

Dla firm

Dowiedz się jak ochronić własne przedsiębiorstwo i pracowników. Dla małych i średnich firm specjalna oferta w zależności od branży.

Kariera

Ludzie są w Grupie Allianz najcenniejszym kapitałem. Sprawdź wysukiwarkę ofert pracy w Centrali oraz w Sieci sprzedaży.