Allianz Polska #wdobrejsprawie na rzecz SOS Wioski Dziecięce

Za każde udostępnienie świątecznej kartki z dedykowanym tagiem #wdobrejsprawie Allianz przekaże 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Jak możesz się zaangażować?

  • Wystarczy udostępnić świąteczna kartkę Allianz Polska na Facebook’u, Instagramie lub Twitterze z dedykowanym hashtagiem #wdobrejsprawie.
  • Za każdy poprawnie umieszczony wpis Allianz Polska przekaże na rzecz SOS Wioski Dziecięce 1 zł.

Jesteśmy wsparciem #wdobrejsprawie

Po raz pierwszy

Dzięki pierwszej edycji kampanii i zebranym w jej trakcie środkom 30 podopiecznych SOS Wioski Dziecięce mogło wyjechać na 3-dniowy wyjazd do Biskupina i Torunia. Wyjazd obfitował w różnego rodzaju atrakcje. Dzieci miały okazję m.in. zwiedzić Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, wziąć udział w warsztatach samodzielnego pieczenia pierniczków w Muzeum Żywego Piernika oraz zagrać w grę miejską połączoną ze zwiedzaniem najciekawszych zabytków Torunia.

Po raz drugi 

W tym roku Allianz Polska po raz drugi organizuje akcję „Bądźmy wsparciem w dobrej sprawie”. Celem kampanii, podobnie jak w ubiegłym roku, jest przekazanie realnego wsparcia finansowego na ferie dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Akcja polega na umieszczaniu w kanałach social media dedykowanej kartki świątecznej przygotowanej przez ubezpieczyciela. 

Co to jest Program Umacniania Rodziny

Program Umacniania Rodziny, na który zostanie przekazana w całości uzbierana kwota, jest prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. To działania profilaktyczne skierowane do rodzin zagrożonych rozpadem. Prowadzone są po to, by uchronić dzieci przed dramatem, jakim jest rozdzielenie z rodzicami. Poza tymi działaniami, Stowarzyszenie pomaga także dzieciom opuszczonym i osieroconym, zapewniając im rodzinną opiekę w SOS Wioskach Dziecięcych.

 

Regulamin akcji

 

Sprawdź nasze inne serwisy!

Dla Ciebie

Potrzebujesz ubezpieczenia? Sprawdź ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych oraz zdrowotnych.

Dla firm

Dowiedz się jak ochronić własne przedsiębiorstwo i pracowników. Dla małych i średnich firm specjalna oferta w zależności od branży.

Kariera

Ludzie są w Grupie Allianz najcenniejszym kapitałem. Sprawdź wysukiwarkę ofert pracy w Centrali oraz w Sieci sprzedaży.