Kontynuacja ubezpieczenia szyb samochodowych 

zawartego w Allianz Online
Próba włamania, grad, silny wiatr… albo przypadkowy kamień spod kół ciężarówki. Jest wiele sytuacji, w których szyba w Twoim aucie może zostać uszkodzona. Lepiej mieć na to ubezpieczenie. Zwłaszcza, że dzięki niemu nie tracisz zniżek na AC w kolejnym roku

Ofertę kontynuacji ubezpieczenia zawartego w Allianz Online udostępnimy Ci w systemie Mój Allianz. Wyślemy Ci SMSem link do zalogowania. 

Oferta kontunuacji zawartego ubezpieczenia będzie czekala na ciebie 30 dni od dnia jej udostępnienia. 

Cieszymy się dobrą opinią wśród klientów, a posiadacze polis Allianz doceniają wysoką jakość obsługi i produktów. 42% Klientów przyznało najwyższe oceny w badaniu satysfakcji (9 i 10 w skali 0-10), co oznacza, że bardzo chętnie poleciliby Allianz swoim znajomym i rodzinie (na podstawie badania satysfakcji „Net Promoter Score” przeprowadzonego przez Ipsos w 2020 roku na zlecenie Allianz).
Zadzwoń! Nasz konsultant pomoże Ci uzyskać polisę kupioną w Allianz Online 
Zadzwoń pon - piąt. 8.00 - 18.00
Potrzebujesz pomocy - napisz do nas 
Napisz do nas
Wyślij zgłoszenie online 

Ryzyko nie tylko finansowe

Czy warto ryzykować konsekwencje zdrowotne i prawne, a może nawet życie, ignorując uszkodzenie szyby? Przecież możesz to naprawić, nie tracąc zniżek.

Pęknięta szyba naraża kierowcę i pasażerów na ryzyko wypadku. Dlatego za jazdę z uszkodzoną szybą grozi mandat, a nawet zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

lkkjjkj
Co obejmuje ubezpieczenie szyb?

Co obejmuje ubezpieczenie szyb?

Uszkodzenie szyby to spory wydatek i często występująca szkoda samochodowa. Wymiana szyby z czujnikami to koszt około 1000 zł w zależności od marki i modelu, a z ogrzewaniem nawet 2000 zł. 

Dzięki opcji ubezpieczenia szyb możesz naprawić lub wymienić szyby: przednią, boczne, tylną i nie stracisz zniżek w Allianz Online w ubezpieczeniu AC jeśli wartość wypłaconych odszkodowań z tego tytułu nie przekroczy 3000 zł.

Masz AC? To ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Szczególnie jeśli dużo jeździsz i szyby w Twoim aucie są szczególnie narażone na odpryski, pęknięcia czy stłuczenie. W Allianz Online możesz to naprawić z ubezpieczenia szyb samochodowych i nie wpłynie to na wysokość składki AC  w kolejnym roku.

 

Roczny limit kosztów naprawy, jaki masz do dyspozycji w ramach ubezpieczenia szyb wynosi 3 000 zł. A składka jest naprawdę niewysoka. Sprawdź sam.

sds
Wygodny pakiet ubezpieczenia i korzystna składka 
Pakiet OC +AC
To najczęstsze i najdotkliwsze szkody samochodowe - ubezpieczenie Autocasco, gdy nie chcesz pełnego AC
Kradzież i Pożar
Pomoc drogowa 24h, 7 dni w tygodniu w przypadku kolizji, uszkodzeniu opon, awarii akumulatora
Assistance
Zwrot kosztów profesjonalnego pełnomocnika oraz kosztów sądowych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu
Ochrona prawna
Wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie wypadku drogowego
NNW
Naprawa lub wymiana szyb do 3 000 zł bez utraty zniżek z AC
Ubezpieczenie szyb
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.