Kontynuacja ubezpieczenia
Auto Assistance 

zawartego w Allianz Online

Ubezpieczenie Allianz Online 

Kontynuacja ubezpieczenia 

Twoje ubezpieczenie

Stresujące sytuacje na drodze mogą pokrzyżować Twoje plany. Szczególnie, gdy zdarzają się daleko od Twojego miejsca zamieszkania. Kiedy auto psuje się w podróży na wakacje, a Ty musisz szukać warsztatu czynnego w weekend i ponosić wysokie koszty holowania. Albo gdy na długim odcinku autostrady zabraknie Ci paliwa. Dobrze mieć wtedy pewność, że uzyskasz szybką pomoc. 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Nasza oferta

Ofertę kontynuacji ubezpieczenia zawartego w Allianz Online udostępnimy Ci w systemie Mój Allianz. Wyślemy Ci SMSem link do zalogowania. 

Oferta kontunuacji zawartego ubezpieczenia będzie czekala na ciebie 30 dni od dnia jej udostępnienia. 

Opinie klientów

Cieszymy się dobrą opinią wśród klientów, a posiadacze polis Allianz doceniają wysoką jakość obsługi i produktów. 42% Klientów przyznało najwyższe oceny w badaniu satysfakcji (9 i 10 w skali 0-10), co oznacza, że bardzo chętnie poleciliby Allianz swoim znajomym i rodzinie (na podstawie badania satysfakcji „Net Promoter Score” przeprowadzonego przez Ipsos w 2020 roku na zlecenie Allianz).
Zadzwoń! Nasz konsultant pomoże Ci uzyskać polisę kupioną w Allianz Online 
Zadzwoń pon - piąt. 8.00 - 18.00
Potrzebujesz pomocy - napisz do nas 
Wyślij zgłoszenie online 

Przesuń, by zobaczyć więcej

Auto Assistance
Pomoc 24/7 w przypadku kolizji, uszkodzenia opon lub rozładowania akumulatora
Pomoc 24/7 w przypadku kolizji, awarii pojazdu, uszkodzenia opon lub rozładowania akumulatora, samochód zastępczy i pobyt w hotelu
Pomoc 24/7 w przypadku kolizji, awarii pojazdu, uszkodzenia opon lub rozładowania akumulatora, samochód zastępczy i pobyt w hotelu. Największy z dostępnych w Allianz Online limit na holowanie w kraju i za granicą
Samochód zastępczy w razie wypadku lub kradzieży
do 4 dni
do 9 dni
Samochód zastępczy w przypadku awarii
do 4 dni
Holowanie po wypadku lub awarii
W razie kolizji lub wypadku do 150 km w PL
do 150 km w PL, za granicą limit 250 €
do 650 km w PL, za granicą limit 1000 €
Naprawa po wypadku
do 500 zł w PL, za granicą limit 250 €
do 500 zł w PL, za granicą limit 250 €
Naprawa po awarii
W razie kolizji lub wypadku na terenie PL do 500 zł
do 500 zł w PL, za granicą limit 250 €
do 500 zł w PL, za granicą limit 250 €
Serwis akumulatora
do 2 interwencji w roku
do 2 interwencji w roku
do 2 interwencji w roku
Serwis opon
do 2 interwencji w roku
do 2 interwencji w roku
do 2 interwencji w roku
Serwis uzupełnienie paliwa
Nie dotyczy 
do 2 interwencji w roku
do 2 interwencji w roku
Zakwaterowanie w hotelu w przypadku unieruchomienia lub kradzieży pojazdu
nie dotyczy
Limit maks. 3 doby, do 200 zł na dobę dla każdego ubezpieczonego w PL oraz do 75 € za granicą w przypadku unieruchomienia pojazdu, jeżeli naprawa potrwa co najmniej 48 godzin
Limit maks. 3 doby, do 200 zł na dobę dla każdego ubezpieczonego w PL oraz do 75 € za granicą w przypadku unieruchomienia pojazdu, jeżeli naprawa potrwa co najmniej 48 godzin

Pomoc Assistance w kraju i za granicą

Co obejmuje ubezpieczenie assistance?

Assistance w Allianz to całodobowa pomoc techniczna, informacyjna, organizacyjna, a w razie potrzeby również medyczna – w razie unieruchomienia pojazdu na skutek wypadku, awarii czy kradzieży części wyposażenia. 

Mając Assistance, w zależności od posiadanego wariantu możesz liczyć np. na naprawę auta na miejscu zdarzenia, holowanie, pomoc w wymianie opony czy uruchomienie samochodu z rozładowanym  akumulatorem, a w razie potrzeby – samochód zastępczy. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, bez względu na to jak daleko jesteś.

Jaki wariant jest dla mnie najlepszy?

Jeśli chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa podczas codziennych podróży, a zarazem płacić minimalną składkę, sprawdź Assistance Podstawowy.

Natomiast jeśli podróżujesz częściej i wyjeżdżasz dalej, również za granicę czy z rodziną na wakacje, a oprócz bezpieczeństwa oczekujesz szerszego zakresu usług oraz poczucia komfortu – sprawdź Assistance Standard i Assistance Plus.

 

Wszystkie pakiety Assistance oferują pomoc 24/7:

  • naprawa na miejscu kolizji,
  • holowanie do najbliższego warsztatu,
  • serwis akumulatora czy opon.
 
Warianty Standard i Plus oferują naprawę i holowanie pojazdu w przypadku awarii czy uzupełnienie paliwa, gdy Ci go zabraknie w trasie.
Wariant Plus zawiera także samochód zastępczy w przypadku awarii, ma najwyższe limity na holowanie i najdłuższy czas wypożyczenia auta w przypadku kradzieży lub wypadku.

Kontynuacja ubezpieczeń komunikacyjnych - wyłącznie dla polis zawartych w AllianzOnline

Wygodny pakiet ubezpieczenia i korzystna składka 
Pakiet OC +AC
To najczęstsze i najdotkliwsze szkody samochodowe - ubezpieczenie Autocasco, gdy nie chcesz pełnego AC
Kradzież i Pożar
Pomoc drogowa 24h, 7 dni w tygodniu w przypadku kolizji, uszkodzeniu opon, awarii akumulatora
Assistance
Zwrot kosztów profesjonalnego pełnomocnika oraz kosztów sądowych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu
Ochrona prawna
Wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie wypadku drogowego
NNW
Naprawa lub wymiana szyb do 3 000 zł bez utraty zniżek z AC
Ubezpieczenie szyb

Ten materiał reklamowy ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu zakresu ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego ani rekomendacji do złożenia wniosku lub przyjęcia oferty  umowy ubezpieczenia. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części umowy ubezpieczenia. Szczegółowy zakres i warunki ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami, właściwe dla danej umowy (dostępne na stronie Centrum dokumentów, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składki, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028261, NIP 525-15-65-015, REGON  012267870, wysokość kapitału zakładowego: 457 110 000 złotych (wpłacony w całości). Tu znajdziesz  pełne dane o spółce.