Oszczędzanie i pomnażanie kapitału może być proste

Szeroka i różnorodna oferta oraz profesjonalne zarządzanie aktywami
jak otworzyć rejestr z eDO App
Rozpoczęcie inwestycji wiązało się dotychczas z koniecznością potwierdzenia tożsamości klienta przez uprawnionego sprzedawcę i podpisania zlecenia otwarcia rejestru na papierze. Obecnie weryfikacja tożsamości jest dokonywana zdalnie z użyciem e-dowodu i smartfonu w aplikacji eDO App, a cały proces trwa kilka minut. 
TFI Allianz Polska we współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych wdrożyły rozwiązanie umożliwiające zdalne otwieranie rejestrów w funduszach inwestycyjnych Allianz. Wystarczy e-dowód oraz smartfon z NFC i bezpłatna aplikacja eDO App.
e-dowód z aktywną warstwą elektroniczną

E-dowód to dowód osobisty z wartstwą elektroniczną. Różni się od tradycyjnego obecnością sześciocyfrowego numeru CAN na awersie, zapisanego również w kodzie kreskowym na drugiej stronie.  
smartfon z modułem NFC 
i dostępem do internetu
aplikacja eDO App do odczytu danych z warstwy elektronicznej e-dowodu

Aplikację można pobrać pobrania ze sklepów Google Play i AppStore na smartfony z systemami Android i iOS oraz w AppGallery na urządzenia Huawei. 
sprawdź w serwisie Allianz24 i wybierz REJESTRACJA
Proste inwestowanie 
Zdecyduj jak długo chcesz inwestować i wybierz sposób inwestowania
Inwestuj zgodnie ze swoją strategią - możesz zmieniać fundusze i sposób alokacji środków 
xx
Wypłać pieniądze, gdy zdecydujesz o zakończeniu inwestycji 
Wiele spraw możesz załatwić online w dogodnym dla Ciebie czasie. Wyślij formularz. Powiadomimy Cię o załatwionej sprawie.
Inwestycje i emerytura
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.