Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

CZAK 
System sprzedażowy Allianz dla brokerów 

Andrzej Liwacz | czas czytania: 1 min 

W ramach współpracy z brokerami Allianz Polska oferuje możliwość korzystania z aplikacji sprzedażowej CZAK.  System pozwala na samodzielne generowanie ofert i zawieranie umów ubezpieczenia. 

Ubezpieczenia dostępne w systemie CZAK

  • Ubezpieczenia komunikacyjne indywidualne i małych flot (do 30 pojazdów)
  • Ubezpieczenia mieszkań
  • Ubezpieczenia D&O
  • Ubezpieczenia SME
  • Ubezpieczenia OC medyczne

Dostęp do systemu jest nadawany imiennie, dlatego prosimy o zapoznanie się z załączoną informacją, dotyczącą przetwarzania danych osobowych (klauzula informacyjna). 

Przy logowaniu do systemu konieczne będzie zaakceptowanie regulaminów, które zamieszczamy poniżej.    

– Aneta Juda, Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Korporacyjnych
Departament Programów Dealerskich, Leasingów i Sprzedaży Korporacyjnej
Doradca Zarządu ds. ubezpieczeń korporacyjnych
Ekspert w dziedzinie underwritingu i sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakładach ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Uzyskał tytuł doktora ekonomii w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jest absolwentem studiów MBA. 
Ubezpieczasz w Allianz swoją firmę. Możesz skoncentrować się na swojej działalności, klientach i celach.
My dołożymy starań, aby pomóc Ci załatwiać sprawy związane z ubezpieczeniami – szybko i wygodnie - przez internet.
Wypełnij i wyślij formularz. Powiadomimy Cię o załatwionej sprawie.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.