Aviva i Allianz razem

Od 2 lipca działamy razem, aby dać Ci dostęp do jeszcze lepszej oferty ubezpieczeń i rozwiazań finansowych

Szanowni Państwo!

Już 2 lipca br. nastąpi formalne połączenie Allianz i Avivy. Dwie wyjątkowe marki staną się jeszcze silniejszym partnerem biznesowym i piątym co do wielkości ubezpieczycielem w Polsce.


Dziś Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, który zatrudnia ponad 155 tysięcy pracowników i obsługuje 126 mln klientów w ponad 70 krajach na całym świecie.
Zespoły Allianz i Aviva kończą prawny proces przejęcia i będą pracowały wspólnie tworząc nową większą organizację pod marką Allianz.

 

Jak będzie wyglądać Państwa i nasza praca od 2 lipca br.?

  • proces obsługowy dla obecnych klientów oraz underwriting pozostają w tej chwili bez zmian;
  • ścieżka kontaktu do UW obecnego Allianz pozostanie bez zmian: aktywne pozostają zarówno adresy imienne UW, jak też e-maile ogólne, jak np. zapytania.korporacyjne@allianz.pl
  • UW obecnej Avivy otrzymają adresy mailowe w domenie Allianz. Skrzynki w domenie Aviva pozostaną jeszcze przez krótki czas aktywne, zachęcamy jednak już do kontaktu na adresy Allianz (co do zasady w formacie imię.nazwisko@allianz.pl). Numery telefonów nie ulegną zmianie.
  • przez najbliższe miesiące odnowienia portfela aktualnej Avivy będą się odbywały na dotychczasowych zasadach, z uwzględnieniem aktualnego apetytu na ryzyko i ewentualną korektą wynikającą ze zmiany ekspozycji na ryzyko.

 

O wszystkich zmianach będziemy Państwa informowali na bieżąco i z wyprzedzeniem. Warto przypomnieć, że kontakt z Zespołami i pracownikami nadal możliwy jest poprzez maile imienne oraz funkcyjne:

Zapraszamy do kontaktu!

 

Diana Bożek
Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Korporacyjnych
Marzena Burza
Dyrektor ds. Sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych
Anna Zalewska-Szternel
Dyrektor ds. Sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych