Kontakt w sprawie ubezpieczeń korporacyjnych

Warszawa 02-685
ul Rodziny Hiszpańskich 1 
opłata zgodna z taryfą operatora
W zakresie ubezpieczeń korporacyjnych współpracę z brokerami prowadzi Departament Sprzedaży Ubezpieczeń Korporacyjnych. 
Katarzyna Laurenza
katarzna.laurenza@allianz.pl
Marek Woszczyna 
marek.woszczyna@allianz.pl
+48 662 004 729

Przesuń, by zobaczyć więcej

Ubezpieczenia korporacyjne

allianz.corpo@allianz.pl
Gwarancje ubezpieczeniowe gwarancje@allianz.pl
Ubezpieczenia D&O funk-zapytaniaD&O@allianz.pl
Ubezpieczenia flotowe (od 31 pojazdów) floty_oferty@allianz.pl
informacja o szkodowości, obsługa posprzedażowa floty@allianz.pl
Ubezpieczenia NNW nnw@allianz.com
Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi.
 

Przesuń, by zobaczyć więcej

1. Anna Zalewska - Szternel
+48 783 927  397 anna.zalewska-szternel@allianz.pl

2. Marzena Burza 

+48 784 438 301 marzena.burza@allianz.pl
3. Krzysztof Kogut +48 728 835 493 krzysztof.kogut@allianz.pl
4. Magdalena Subocz +48 507 850 219 magdalena.subocz@allianz.pl