Mapa Biur Regionalnych Allianz

Przesuń, by zobaczyć więcej

Dyrektor Regionalny Koordynator Sprzedaży Biuro Regionalne
Anna Grzesiuk
tel.: 608-639-950
e-mail: anna.grzesiuk@aviva.com
Justyna Wołyniec
tel.: 728-389-136
e-mail: justyna.wolyniec@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. Baczyńskiego 2,
19-300 Ełk
Mirela Stępniewska
tel.: 606-648-067
e-mail: mirela.stepniewska@aviva.com
Małgorzata Korgul
tel.: 780-039-730
e-mail: malgorzata.korgul@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. Tadeusza Kościuszki 71,
87-100 Toruń
Teresa Połoczańska
tel.: 606-946-921
e-mail: teresa.poloczanska@aviva.com
Małgorzata Ostrowska
tel.: 662-008-440
e-mail: malgorzata.ostrowska@aviva.com
Biuro Regionalne,
Al. Grunwaldzka 163,
80-266 Gdańsk
Cezary Grzybowski
tel.: 601-865-848 / 502-722-089
e-mail: cezary.grzybowski@aviva.com
Sylwia Wojdyła
tel.: 798-993-656
e-mail: sylwia.wojdyla@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. Dąbrówki 13,
40-081 Katowice
Izabela Kamińska
tel.: 780-039-711
e-mail: izabela.kaminska@aviva.com
Jolanta Koniniec
tel.: 501-673-255
e-mail: jolanta.koniniec@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. Gen. Bora-Komorowskiego 25a,
31-476 Kraków
Agnieszka Kastarynda
tel.: 608-556-189
e-mail: agnieszka.kastarynda@aviva.com
Lucyna Golc
tel.: 608-058-820
e-mail: lucyna.golc@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. św. Leonarda 1/31,
25-311 Kielce
Piotr Małecki
tel.: 603-923-745
e-mail: piotr.malecki@aviva.com
Agnieszka Lamparska
tel.: 602-678-281
e-mail: agnieszka.lamparska@aviva.com
Biuro Regionalne,
Al. Kościuszki 103/105,
90-441 Łódź
Daria Klóska
tel.: 697-608-428
e-mail: daria.kloska@aviva.com

Katarzyna Rębacz
tel.: 780-039-724
e-mail: karzyna.rebacz@aviva.com

Izabella Mikulska
tel.: 798-993-785
e-mail: izabella.mikulska@aviva.com

Biuro Regionalne,
ul. Grunwaldzka 186, Pixel 4,
60-166 Poznań
Elżbieta Kiec
tel.: 604-966-913
e-mail: elzbieta.kiec@aviva.com
Anna Kajzer
tel.: 508-001-413
e-mail: anna.kajzer@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. Poniatowskiego 8,
35-026 Rzeszów
Sławomir Mróz
tel.: 508-837-680
e-mail: slawomir.mroz@aviva.com
Joanna Jackiewicz
tel.: 882-050-557
e-mail: joanna.jackiewicz@aviva.com
Biuro Regionalne,
al. Piastów 30,
71-064 Szczecin
Katarzyna Iwaniak
tel.: 514-197-735
e-mail: katarzyna.iwaniak@aviva.com
Magdalena Łanczont
tel.: 798-993-625
e-mail: magdalena.lanczont@aviva.com
Biuro Regionalne,
ul. Inflancka 4A,
00-189 Warszawa
Magdalena Grabowska-Kuca
tel.:608 639 950
e-mail: magdalena.grabowska-kuca@aviva.com
  Biuro Regionalne,
ul. Sucha 2,
50-086 Wrocław