Pakiet Bezpieczne Życie

Twoje ubezpieczenie na życie
Twoje korzyści

Co zapewnia Ci ubezpieczenie Pakiet Bezpieczne Życie

Przesuń, by zobaczyć więcej

w zależności od posiadanego wariantu
Gdyby Ciebie zabrakło

jednorazowa wypłata dla bliskich

jednorazowa wypłata lub czasowa renta dla każdego dziecka 

Poważna choroba
Pobyt w szpitalu
wypłata za dzień pobytu 
Operacja lub powikłania związane z operacją
Leczenie specjalistyczne
Wypadek i zwrot kosztów leczenia poniesionych w następstwie wypadku
wypłata jako procent sumy ubezpieczenia w zależności od rodzaju uszczerbku na zdrowiu i zwrot kosztów poniesionych w Polsce w następstwie wypadku 
Urodzenie dziecka
Gdy zabraknie kogoś z Twoich bliskich
Świadczenia opiekuńcze dla Ciebie i Twojej rodziny (assistance)
Zdarzyło się coś, co jest objęte ubezpieczeniem.  Sprawdź, w ogólnych warunkach ubezpieczenia,  jakie dokumenty będą potrzebne, by zgłosić roszczenie.
Wypełnij elektroniczny formularz i dołącz do niego wymagane dokumenty. Jeśli podasz swój nr telefonu i e-mail, będziemy mogli szybciej rozpatrzyć Twoją sprawę.
Sprawdź status swojej sprawy. Możesz to zrobić mailem lub przez telefon – koniecznie podaj numer roszczenia.

Często zadawane pytania o ubezpieczenie na życie Pakiet Bezpieczne Życie

Wiele spraw możesz załatwić online w dogodnym dla Ciebie czasie. Wyślij formularz. Powiadomimy Cię o załatwionej sprawie.
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.