Masz objawy przeziębienia - skorzystaj z telefonicznej porady medycznej 

Jeśli konieczna jest wizyta stacjonarna, skontaktuj się bezpośrednio z placówką medyczną, która przeprowadzi z Tobą wywiad kwalifikujący do takiej wizyty.

Znajdź placówkę
Konsultacja medyczna 

W związku z aktualną sytuacją w Polsce oraz wytycznymi ogłoszonymi przez Ministerstwo Zdrowia i GIS przypominamy, że w przypadku osób z objawami przeziębienia zalecane są tylko lekarskie porady telefoniczne.

Udostępniamy naszym klientom, którzy mają ubezpieczenie zdrowotne Allianz,  telekonsultacje w zakresie porad internistycznych, pediatrycznych oraz specjalistycznych.

Jak uzyskać poradę telemedyczną?
Skontaktuj się z infolinią Allianz.
Wystarczy wybrać numer 224 224 224, a następnie tonowo 3-1-1.
E-konsultacje możesz umówić w godz. 8.00 – 22.00, 7 dni w tygodniu.

 

Jak umówić się na wizytę stacjonarną?

Jeśli musisz zamówić osobistą wizytę w placówce – znajdź placówkę w wyszukiwarce i zadzwoń do niej, by ustalić szczegóły wizyty

E-konsultację możesz zrealizować codziennie w godzinach 8.00-22.00.

Do wyboru masz: czat, wideo-czat lub rozmowę telefoniczną z lekarzem.

Jeśli musisz odbyć wizytę osobistą w placówce - znajdź placówkę w wyszukiwarce i skontktuj się bezpośrednio z placówką. Zadzwoń do placówki i ustal szczegóły wizyty
Znajdź placówkę i skontaktuj się
E-konsultację możesz zrealizować codziennie w godzinach 8.00-22.00
E-konsultacja może odbyć się jako: czat, wideo-czat lub rozmową telefoniczna z lekarzem
Dowiedz się więcej o telemedycynie
Infolinia: +48 224 224 224
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.