E-konsultacja medyczna bez wychodzenia z domu

Nie wychodź z domu! Jeśli masz grupowe ubezpieczenie Allianz Opieka Zdrowotna – skorzystaj z konsultacji z lekarzem przez internet lub telefon.
Możesz wybrać: czat online, wideo-konsultację lub rozmowę telefoniczną.
Zamów usługę telemedycyny w ramach ubezpieczenia Allianz Opieka Zdrowotna. 

Konsultacja medyczna bez wychodzenia z domu 

Każdy z nas może i powinien podejmować działania, które przyczynią się do ograniczenia ryzyka zachorowania na chorobę COVID-19 wywoływaną przez koronawirusa. 

Jeśli korzystasz z ubezpieczenia Allianz Opieka Zdrowotna możesz wybrać: 

Infolinia działa 24/7
E-konsultację możesz zrealizować codziennie w godzinach 8.00-22.00
W ustalonym dniu poczekaj na kontakt ze strony lekarza

Nie mamy jednak możliwości pośredniczenia w zapisach czy realizacji tych szczepień. W Narodowym Programie Szczepień mogą brać udział wyłącznie placówki medyczne. Jeśli – zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Zdrowia – będzie można organizować mobilne punkty szczepień dla konkretnych grup zawodowych, wystąpimy z taką inicjatywą, by móc pośredniczyć w organizacji szczepień dla naszych ubezpieczonych.

Na razie zebraliśmy najważniejsze informacje o tym, jak się zaszczepić.

Telemedycyna czyli e-konsultacje w ramach ubezpieczenia Allianz Opieka Zdrowotna 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.