Samochód, dom, mieszkanie, życie

Kup ubezpieczenie zdalnie 
– bez wychodzenia z domu

Prosto, wygodnie i bezpiecznie ubezpieczysz swój samochód, dom i mieszanie a także życie bez konieczności spotkania z agentem - formalności załatwisz przez telefon i internet. Zadzwoń do agenta, powiedz, że chcesz zdalnie ubezpieczyć samochód,  dom lub mieszkanie lub życie. 
Oblicz składkę i kup przez internet ubezpieczenie Allianz
Zdalny zakup ubezpieczenia  
Dlaczego warto kupować ubezpieczenia bez wychodzenia z domu

Każdy z nas może i powinien podejmować działania, które przyczynią się do ograniczenia ryzyka zachorowania na chorobę COVID-19 wywoływaną przez koronawirusa. Dlatego warto skontaktować się z agentem telefonicznie i kupić polisę bez konieczności bezpośredniego spotkania.  To bardzo proste.

Ubezpieczenie samochodu, mieszkania, turystyczne i NNW możesz także  kupić online. 

Bezpiecznie, bez wychodzenia z domu - przez agenta lub internet.
Kontakt z agentem
Kontaktujesz się ze swoim  agentem lub szukasz agenta w naszej wyszukiwarce. 
Dane do polisy
Podajesz agentowi przez telefon informacje potrzebne do zawarcia ubezpieczenia i wyrażasz zgody konieczne do przesłania Ci propozycji ubezpieczenia.
Mój Allianz
Portal Mój Allianz to serwis, w którym znajdziesz informacje o swoich aktualnych polisach, płatnościach oraz toczących się sprawach.
Zakup zdalny 
Polisę możesz opłacić przez internet. 
Ubezpieczenie na życie
Twój agent zdalnie pomoże Ci zawrzeć ubezpieczenie na życie przez telefon i e-mail. 
Dzieci w czasie epidemii 
E-book i audiobook 
Pomóżmy dzieciom zrozumieć obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, izolacją społeczną i koniecznym dystansem między ludźmi. Dzieci pytają: co to jest koronawirus, jak się można zarazić, co się stanie, jeśli złapiesz koronawirusa, dlaczego część miejsc, do kótrych zwykle chodzimy, jest teraz zamknięta? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w książeczce, którą udostępniamy bezpłatnie.  
Pobierz książkę dla dzieci o koronawirusie. Książeczka jest dostępna w wersji pdf i audio.
- mówi dr med. Paweł Grzesiowski

Wydawnictwo Poradnia K, znane z m.in. nagradzanych książek dla dzieci jak np. „Niesamowite przygody 10-ciu skarpetek” Justyny Bednarek, wydało dostępną bezpłatnie książkę „Koronawirus. Książka dla dzieci”. To międzynarodowa akcja, w której brytyjskie wydawnictwo Cosy Row daje na licencji prawa do tłumaczenie publikacji. Książeczkę przetłumaczono już na kilkanaście języków. Publikacja to przewodnik dla dzieci i rodziców.

Głównym konsultantem brytyjskiego był prof. Graham Medley z Londyńskiej Szkoły Higieny i Medycyny Tropikalnej, który uważa, że pomagając dzieciom zrozumieć sytuację, dajemy im szansę, aby były częścią tego, co się dzieje. W książce bohaterami są właśnie dzieci. Nie obserwują, ale doświadczają. W ten sposób pewnie łatwiej pokonać im najgorsze strachy. A strach, niepokój towarzyszą nie tylko dzieciom już od długiego czasu.

Zdjęcia samochodu są potrzebne, gdy:

  • kupujesz ubezpieczenie AC lub ubezpieczenie pakietowe zawierające ubezpieczenie AC - dla pojazdu używanego.
    W przypadku pojazdu fabrycznie nowego inspekcja nie jest wymagana.
  • wznowiasz ubezpieczenie:
  • – po przerwie w ochronie ubezpieczeniowej
  • – po szkodzie w poprzednim okresie ubezpieczenia
  • – po zwiększeniu sumy ubezpieczenia

Jeśli zdalnie kupujesz ubezpieczenie Autocasco lub pakiety zawierające AC w portalu Mój Allianz może wyswietlić się komunikat o konieczności wykonania inspekcji samochodu. Możesz te inspekcję wykonać samodzielnie - chodzi o zrobienie zdjęć samochodu w odpowiedni sposób. Jest to proste - otrzymasz SMSa z linkiem do Allianz Foto Asystenta.

 Allianz Foto Assystent - to aplikacja internetowa, której nie musisz ściągać na swój telefon. Dzięki aplikacji łatwo dodasz zdjęcia z oględzin pojazdu bezpośrednio do naszego systemu. Zdjęcia będą musiały znaleźć się w systemie przed zawarciem polisy na odległość.

Agent wyjaśni Ci szystkie szczegóły przez telefon.

Więcej informacji o systemie Mój Allianz zobacz tutaj: