Kup ubezpieczenie zdalnie 
– bez wychodzenia z domu

Prosto, wygodnie i bezpiecznie ubezpieczysz swoj samochód, dom lub mieszkanie a także życie - bez wychodzenia z domu, bez konieczności spotkania się z agentem. Formalności załatwisz przez telefon i internet. Skontaktuj się z agentem. Powiedz, że chcesz kupić ubezpieczenie zdalnie
Zdalny zakup ubezpieczenia  

Każdy z nas może i powinien podejmować działania, które przyczynią się do ograniczenia ryzyka zachorowania na chorobę COVID-19 wywoływaną przez koronawirusa. Dlatego warto skontaktować się z agentem telefonicznie i kupić polisę bez konieczności bezpośredniego spotkania.  

To bardzo proste.

Kontaktujesz się ze swoim  agentem lub szukasz agenta w naszej wyszukiwarce. 
Podajesz agentowi przez telefon informacje potrzebne do zawarcia ubezpieczenia i wyrażasz zgody konieczne do przesłania Ci propozycji ubezpieczenia.
Wysyłamy Ci e-mailem link do systemu Mój Allianz, gdzie zobaczysz propozycję ubezpieczenia  samochodu lub mieszkania, domu  SMSem otrzymasz hasło do zalogowania. 
Polisę możesz opłacić przez internet. 
Twój agent zdalnie pomoże Ci zawrzeć ubezpieczenie na życie przez telefon i e-mail. 

Dzieci w czasie epidemii 

TUiR Allianz Polska S.A. jest partnerem publikacji, która spokojnie, jasno i rzetelnie  odpowiada na pytania dzieci na temat koronawirusa.

E-book i audiobook 

Pomóżmy dzieciom zrozumieć obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, izolacją społeczną i koniecznym dystansem między ludźmi. Dzieci pytają: co to jest koronawirus, jak się można zarazić, co się stanie, jeśli złapiesz koronawirusa, dlaczego część miejsc, do kótrych zwykle chodzimy, jest teraz zamknięta? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w książeczce, którą udostępniamy bezpłatnie.  
Pobierz książkę dla dzieci o koronawirusie. Książeczka jest dostępna w wersji pdf i audio.

Opinie na temat książeczki dla dzieci

- mówi dr med. Paweł Grzesiowski

Wydawnictwo Poradnia K, znane z m.in. nagradzanych książek dla dzieci jak np. „Niesamowite przygody 10-ciu skarpetek” Justyny Bednarek, wydało dostępną bezpłatnie książkę „Koronawirus. Książka dla dzieci”. To międzynarodowa akcja, w której brytyjskie wydawnictwo Cosy Row daje na licencji prawa do tłumaczenie publikacji. Książeczkę przetłumaczono już na kilkanaście języków. Publikacja to przewodnik dla dzieci i rodziców.

Głównym konsultantem brytyjskiego był prof. Graham Medley z Londyńskiej Szkoły Higieny i Medycyny Tropikalnej, który uważa, że pomagając dzieciom zrozumieć sytuację, dajemy im szansę, aby były częścią tego, co się dzieje. W książce bohaterami są właśnie dzieci. Nie obserwują, ale doświadczają. W ten sposób pewnie łatwiej pokonać im najgorsze strachy. A strach, niepokój towarzyszą nie tylko dzieciom już od długiego czasu.

Pytania o zdalny zakup ubezpieczenia