Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

Mój Allianz  – serwis z Twoimi  dokumentami 

Twoje sprawy w jednym miejscu

Chcesz mieć stały dostęp do swoich polis i innych dokumentów z Allianz? Teraz to proste. Wystarczy mieć swoje osobiste konto w serwisie Mój Allianz. Twoje ubezpieczeniowe sprawy będą wreszcie w jednym miejscu.

Nie masz jeszcze konta? Załóż je w prosty sposób. Podaj swoje dane, utwórz hasło i dokończ rejestrację przez link aktywacyjny, który wyślemy Ci e-mailem.

Twoje osobiste konto w Allianz
Bezpieczna przestrzeń dla Twoich dokumentów 
Nasze ubezpieczenie możesz kupić bez konieczności osobistego spotykania się z agentem.  Dokumenty potrzebne do zawarcia ubezpieczenia znajdziesz w naszym serwisie. 
Do serwisu przejdziesz przez link, który wysyłamy Ci mailem na wskazany przez Ciebie adres. Robimy to za każdym razem, gdy w serwisie pojawia się dla Ciebie dokument. Aby się zalogować, potrzebny Ci będzie specjalny kod, który każdorazowo prześlemy Ci w formie SMS.
Aby wszystkie dokumenty ubezpieczeniowe mieć zawsze pod ręką warto założyć swoje osobiste konto w serwisie Mój Allianz.
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.