Ponad 85 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Allianz.APLIKUJ

Allianz rozpoczął działalność w Polsce w 1997 r. Po 20 latach rozwoju Allianz Polska jest dziś jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku usług finansowych.APLIKUJ

Poznaj historię Allianz i sprawdź aktualne wydarzenia w naszej firmie.SPRAWDŹOBSŁUGA KLIENTA

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

APLIKUJ DO ALLIANZPOZOSTAŁE DEPARTAMENTY

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

APLIKUJ DO ALLIANZPRAKTYKANCI

Sprawdź aktualne oferty praktyk i dołącz do naszego zespołu!

APLIKUJ DO ALLIANZ

DLACZEGO ALLIANZ?

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Home for those who dare.

Dowiedz się więcej

ALLIANZ WORLD RUN

Allianz World Run to inicjatywa, dzięki której możemy zadbać o naszą kondycję fizyczną, rywalizować z kolegami z całego świata, wspólnie pomagać dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych, a na dodatek wygrywać nagrody i ustanawiać rekordy Guinnessa.

Dowiedz się więcej

MY FINANCE COACH

Wspólnie z fundacją My Finance Coach nasi pracownicy mogą realizować się jako trenerzy finansowi dla dzieci i młodzieży. Mamy ogromną satysfakcję mogąc przekazywać swoją wiedzę najmłodszym w szkołach. 

Dowiedz się więcej