Staże i praktyki w Allianz

Jesteś studentem lub absolwentem? Widzisz swoją przyszłość w branży ubezpieczeniowej?
Dołącz do programu stażowego Allianz Polska!

Zadbajmy razem o przyszłość – to hasło towarzyszy nam w codziennej pracy. Zaczynasz swoją przygodę zawodową i myślisz o pracy w branży ubezpieczeniowej? Świetnie trafiłeś!

Dołączając do nas, poznasz specyfikę pracy w naszej firmie, a przede wszystkim zdobędziesz praktyczną wiedzę pod okiem najlepszych ekspertów. Chcemy mieć pewność, że spędzony u nas czas będzie świetną inwestycją w rozwój, a może początkiem naszej długofalowej współpracy? 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla studentów i absolwentów.

 • Staże (6 miesięcy) i praktyki (od 1 do 3 miesięcy)
 • Przyjazne środowisko pracy
 • Pełne wdrożenie stanowiskowe
 • Elastyczny tryb pracy
 • Zdobywanie wiedzy praktycznej w wybranym obszarze
 • Rozwój kompetencji miękkich
 • Odpowiedzialność za projekt / zadanie
Praktyki

Kogo zapraszamy? Studentów 1. i 2. roku studiów.

Kiedy? Czas trwania praktyk: od 1 do 3 miesięcy.

Gdzie? Praktyki odbywają się w jednym z naszych warszawskich biur – w Śródmieściu (ul. Inflancka) lub na Mokotowie (ul. Rodziny Hiszpańskich).

Jak aplikować?

 • Jeśli jesteś zainteresowany/-a odbyciem u nas praktyk, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@allianz.pl
 • W tytule maila napisz „Praktyki”
 • Napisz nam jaki obszar Cię interesuje, uwzględnij też ewentualne pytania
 • W treści maila dołącz także poniższą klauzulę dot. Przetwarzania danych osobowych: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. lub inne podmioty z grupy Allianz tj. Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A., Powszechne Towarzystwo Emerytalnemu Allianz Polska S.A., Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A., Allianz Polska Services sp. z o.o. (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa), Allianz sp. z o.o., Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A, Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń 

Program stażowy

Kogo zapraszamy?

 • Studentów min. 3 roku studiów 
 • Absolwentów do 1 roku po ukończeniu studiów

Kiedy? Czas trwania programu: 6 miesięcy.

Gdzie? Staże odbywają się w jednym z naszych warszawskich biur – w Śródmieściu (ul. Inflancka) lub na Mokotowie (ul. Rodziny Hiszpańskich).

Sprawdź naszą ofertę i zaprezentuj się w ciekawej formie, a następnie my zapoznamy się z Twoim profilem. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

 • Prześlij swoje CV w formie PDF na adres mailowy: rekrutacja@allianz.pl
 • W tytule maila napisz, do którego działu aplikujesz (np. Staż w Dziale IT - C++)
 • W treści maila dołącz także poniższą klauzulę dot. Przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. lub inne podmioty z grupy Allianz tj. Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A., Powszechne Towarzystwo Emerytalnemu Allianz Polska S.A., Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A., Allianz Polska Services sp. z o.o. (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa), Allianz sp. z o.o., Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A, Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., i Expander Advisors sp. z o.o. (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa).”

Interesuje Cię staż lub praktyka w innym dziale? Napisz do nas, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

W kolejnym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by poznać się i porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach. Chcemy dowiedzieć się, co Cię motywuje, jakie są Twoje mocne strony i plany zawodowe.
Na spotkaniu rekrutacyjnym poznasz rekrutera oraz managera zespołu. Prowadzimy rekrutacje zdalne, ale w wyjątkowych sytuacjach spotykamy się  w biurze. W zależności od stanowiska możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowego zadania, np. rozmowa po angielsku, udział w scence, czy zadanie w Excelu. Otrzymasz od nas wszystkie potrzebne informacje.
Szanujemy Twój czas, dlatego zawsze udzielamy informacji zwrotnej. Po zakończonym procesie rekrutacyjnym skontaktujemy się z Tobą drogą mailową lub telefonicznie.