W trudnych sytuacjach możesz na nas liczyć

Allianz z dumą wspiera Ruch Olimpijski i Ruch Paralimpijski
jako Światowy Partner Ubezpieczeniowy od 2021 do 2028 roku.

Zobacz więcej 

 

Dlaczego wybrać Allianz?

Produkty, które pasują
do wielu życiowych sytuacji
Łatwe dopasowanie zakresu
ubezpieczenia – oszczędność czasu
Kompleksowe rozwiązania
– bez niemiłych niespodzianek
Niezawodny partner,
dostępny dla Ciebie 24/7
Przejrzysty proces likwidacji szkód
i szybkie rozliczenia
Regularnie pytamy naszych klientów o opinię na temat procesu likwidacji szkód komunikacyjnych. Zaproszenie do udziału w badaniu przekazujemy im w sposób spersonalizowany na podany przez nich adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Wyniki prezentujemy przy udziale niezależnej firmy Ekomi, która specjalizuje się w obsłudze zbierania opinii potransakcyjnych i gwarantuje autentyczność wszystkich (pozytywnych i negatywnych) recenzji.
ekomi

Globalne badanie satysfakcji Klienta Allianz

4.3/5

28425 Opinie

Тak oceniają nas Klienci

"Wszystko przebiegło bezproblemowo, w jasny i czytelny sposób". Marcin

* Ubezpieczenie Moja Podróż
Wysokość składki określamy na podstawie taryfy, która obowiązuje w dniu zawarcia umowy. Na składkę ma wpływ m.in.: okres ubezpieczenia, suma ubezpieczenia, rodzaj ubezpieczenia, zakres ubezpieczenia, kraj podróży, wiek ubezpieczonego, a w przypadku umowy ubezpieczenia kosztów organizacji podróży – wartość usług turystycznych. Pytamy Cię o nie przed zawarciem umowy ubezpieczenia.
Z kodem IGRZYSKA2024 składka za wybrany pakiet ubezpieczenia Moja Podróż wraz z wybranymi przez klienta rozszerzeniami ochrony będzie obniżona o 10%.
* Ubezpieczenie Mój Dom
Wysokość składki określamy na podstawie taryfy, która obowiązuje w dniu zawarcia umowy. Wysokość składki zależy m.in. od:  powierzchni i strefy położenia nieruchomości, sumy ubezpieczenia i zakresu ochrony oraz historii szkodowości.
Do 31.07.2024  ubezpieczenie Mój Dom można kupić za zniżką: 20% na ubezpieczenie mieszkania i 10% na ubezpieczenie domu. Zniżka jest dostępna u konsultanta Infolinii oraz u agenta ubezpieczeniowego.