Stworzyliśmy program, w ramach którego prowadzimy działania charytatywne wśród pracowników i zachęcamy ich, aby osobiście włączali się do pracy w charakterze wolontariusza.
Zebraliśmy łącznie 60 500 zł na rzecz 29. i 30. Finału WOŚP. Każdy mógł dorzucić się do naszej eSkarbonki, zorganizowaliśmy również aukcje wśród naszych pracowników.
Niepotrzebne, a w dobrym stanie rzeczy, przekazujemy organizacjom pomagającym osobom m.in. w kryzysie bezdomności. Organizujemy dla nich też paczki z najpotrzebniejszymi produktami.
Postawiliśmy ich łącznie 4: w szpitalu i placówkach opiekuńczo – wychowawczych. 5 bibiliotek doposażyliśmy w książki. Wszystko to we współpracy z Fundacją „Zaczytani.org”
Przeprowadziliśmy 40 godzin wartościowych zajęć dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, we współpracy z Fundacją „Zaczytani.org”.
Przejechaliśmy 13 180 km na rowerach w ramach akcji „Bike Challenge”, za które wpłaciliśmy 13 180 zł dla dzieciaków z fundacji „Happy Kids”, na zakup m.in. rowerów dla nich (1 km = 1 zł).
Kupiliśmy używany firmowy sprzęt. Zebrana w ten sposób łączna kwota 205 000 zł została przekazana trzem organizacjom pożytku publicznego.
Dla chorych dzieci w szpitalach w całej Polsce zorganizowaliśmy zbiórkę m.in. materiałów plastycznych. Dzięki nim wolontariusze Fundacji „Dr Clown” prowadzą kolorowe terapie on-line, bardzo ważne w procesie leczenia.
Zebraliśmy 1450 książek, dzięki którym powstały szpitalne biblioteki.
W ramach akcji Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę”, która m.in. prowadzi telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, zamawiamy listy od Mikołaja. Zebrane w ten sposób wpłaty Fundacja przekazuje na swoje działania statutowe.
Zapewniamy i pakujemy świąteczne prezenty dla dzieci m.in. ze świetlic środowiskowych, szpitali i domów dziecka oraz dla osób w kryzysie bezdomności. Przygotowujemy również kartki z życzeniami.
Już od wielu lat włączamy się w akcję “Szlachetna Paczka”, aby pomagać potrzebującym rodzinom.
W ramach kiermaszy organizowanych w naszym biurze, osoby z niepełnosprawnościami sprzedają samodzielnie wykonane produkty, a zarobione pieniądze przeznaczają na swoje działania.
W latach 2016-2018 wzięliśmy udział w globalnym Mapathonie. To inicjatywa Czerwonego Krzyża polegająca na oznaczaniu brakujących miejsc na mapach internetowych świata. Ułatwia to organizacjom pozarządowym i służbom ratowniczym dotarcie do potrzebujących. 
W ramach akcji “Tornister pełen barw” organizowaliśmy zbiórki podręczników i artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci.
Spacer to dla nas wymówka, żeby posprzątać najbliższą okolicę. Integrujemy się przy okazji zespołowo i rodzinnie na świeżym powietrzu.
W ramach akcji Gdański Business Center, pt. „Sadzimy kroki”, łącznie „posadziliśmy” 18 709 387 kroków, dzięki czemu GBC posadził 1 360 m2 lasu.
Integrując się zespołowo i we współpracy z Fundacją „Dr Clown”, przygotowaliśmy przestrzeń do prowadzenia terapii i odpoczynku dla dzieci, w ogrodach Zespołu Szkół Specjalnych i Szpitala Psychiatrycznego.
W 2021 roku, w ramach obchodów Dnia Ziemi, świętowaliśmy przez cały „maj z klimatem”. 400 wolontariuszy sprzątnęło śmieci, które zmieściły się w ponad 500 workach!
W 2019 roku 600 wolontariuszy w ciągu 6 dni sprzątnęło ponad tonę śmieci.
W 2018 roku posadziliśmy 200 sadzonek, które skompensują emisję 15 ton dwutlenku węgla.
Budujemy domki dla zwierzaków, sprzątamy i wykonujemy inne niezbędne prace fizyczne w schronisku. Siła w zespole, a dodatkowo miło spędzony wspólny czas.
Organizujemy cykliczne zbiórki karmy i akcesoriów, które przekazujemy zwierzętom w schroniskach.
Włączamy się m.in. w akcję #Sucheboksy w Korabiewicach, podczas której nasi pracownicy np. naprawiają boksy dla zwierzaków. Zachęcamy również do adopcji podopiecznych ze schronisk.