Ty wypełniasz ankietę, my wspieramy dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych

Wspieraj z nami podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Zobacz, co już zrobiliśmy i jak możesz włączyć się w nasze działania na rzecz dzieci. 

Wysyłamy Ci mailem ankietę
Ty nas oceniasz 
My zmieniamy się dla Ciebie
i zasilamy konto naszej akcji*
*  Za każdą wypełnioną ankietę przekażemy 1 zł  na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.


  • Sprawdzamy regularnie sytysfakcję naszych klientów i wysyłamy do klientów mailem krótkie ankiety z 5-cio gwiazdkową skalą 
  • Dzięki opiniom klientów zmieniamy się na lepsze 
  • Za każdą wypełnioną ankietę, niezależnie od liczby przyznanych nam gwiazdek, przekażemy 1 zł dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. 
Niezależnie od naszej akcji możesz osobiście wesprzeć SOS Wioski Dziecięce. Przekaż dowolną kwotę na konto

Sukces Akcji Pomocna Opinia  #SOSWIOSKIDZIECIECE

W 2021 roku, kiedy rozpoczęliśmy akcję #pomocnaopinia dzięki naszym klientom przekazaliśmy Stowarzyszeniu „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” 
20 tys. zł
.

Pieniądze zostały przeznaczone na zakup laptopów i drobnego sprzętu komputerowego dla dzieci z  SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie oraz Domu Czasowego Pobytu „ Sindbad” w Ustroniu. 

Zachęceni pozytywnym odbiorem akcji, zdecydowaliśmy się kontynuować ją w roku 2022.

Dzięki aktywności naszych klientów i tym jak chętnie dzielili się z nami swoją opinią, od początku tego roku udało nam się zebrać 50 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia. Pieniądze z tegorocznej edycji akcji również pomogą dzieciom – tym razem pokryją ich wydatki medyczne.

Dziękujemy bardzo naszym klientom za ich zaangażowanie!

W ramach podziękowania za nasze wsparcie i kolejny rok współpracy Stowarzyszenie przygotowało materiał filmowy, który pokazuje znaczenie naszych działań

Nasze działania

Wszyscy obecnie czujemy, że wspólne działanie w dobrej sprawie jest ważne. I wszyscy chcemy dorzucić swoją cegiełkę dobra, dla tych, którzy tego potrzebują. Chcemy zapewnić dzieciom ze Stowarzyszenia dostęp do zdalnej nauki i możliwość realizowania programu szkolnego. 

Przekazujemy komputery, aby dzieci mogły brać udział w zajęciach szkolnych. Uruchamiamy też dodatkową zbiórkę pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia. Biorą w niej udział pracownicy, agenci i klienci. Zebrane pieniądze, przekazane bezpośrednio do SOS Wiosek Dziecięcych, są przeznaczone na najpilniejsze potrzeby podopiecznych związane z dostępem do zdalnej nauki.

Świąteczna akcja na rzecz podopiecznych ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. #wdobrejsprawie to internetowa kampania, w której zachęcamy do składania swoim bliskim życzeń z okazji  Bożego Narodzenia - na Facebook’u, Instagramie lub Twitterze. Wystarczy do życzeń dodać hashtag #wdobrejsprawie. 
  • Za każdy hashtag #wdobrejsprawie przekazujemy na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych 1 zł. 
W 2017 r. dzięki zebranym w jej trakcie środkom, 30 podopiecznych SOS Wioski Dziecięce mogło wyjechać na 3-dniowy wyjazd do Biskupina i Torunia. Wyjazd obfitował w różnego rodzaju atrakcje. Dzieci miały okazję m.in. zwiedzić Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, wziąć udział w warsztatach samodzielnego pieczenia pierniczków w Muzeum Żywego Piernika oraz zagrać w grę miejską połączoną ze zwiedzaniem najciekawszych zabytków Torunia.
W 2018 r.  sukces drugiej edycji świątecznej akcji charytatywnej „Bądźmy dla siebie wsparciem #wdobrejsprawie" przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Z informacją o akcji dotarliśmy do ponad 4 mln osób! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich, którzy wzięli udział akcji i środkom przekazanym przez Allianz, podopieczni SOS Wiosek Dziecięcych wybrali się do kina, teatru, parku trampolin i na lodowisko. Spełniliśmy także marzenia o wyjeździe na obóz konny. Na zakończenie ferii zorganizowany został bal karnawałowy, który był podsumowaniem wspólnie spędzonego czasu.
W 2019 r. celem akcji podobnie jak w ubiegłym roku, jest przekazanie realnego wsparcia finansowego na ferie dla podopiecznych Stowarzyszenia. Akcja polega na umieszczaniu w kanałach social media kartki świątecznej przygotowanej przez ubezpieczyciela we współpracy ze znaną ilustratorką Magdą Pilaczyńską. 
 
Trudności z czytaniem, koncentracją i pogarszające się wyniki w nauce – to tylko niektóre symptomy wskazujące na problemy ze wzrokiem u dzieci.  Wzrok, podobnie jak inne zmysły, jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju poznawczego u dziecka. Choć pierwsze symptomy wskazujące na dysfunkcje, początkowo wydają się niewinne, w efekcie mogą prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Dzieci nie są w stanie samodzielnie rozpoznać defektu, dlatego w postawieniu wstępnej diagnozy kluczową rolę odgrywają rodzice, opiekunowie i nauczyciele. Chcemy im w tym pomóc!