Allianz Turcja: Be the Air

#AllianzForLife
Allianz Turcja, Lokman Hekim Health Foundation oraz Istanbul Public Health Authority wystartowali z akcją “Be the Air“ – zapewniają bezpłatny nocleg dla pracowników służb medycznych.

Większość z nas - o ile to możliwe - nadal pracuje z domu, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19, niestety nie wszyscy mają taką możliwość. Pracownicy opieki medycznej każdego dnia ryzykują swoje życie i zdrowie, będąc na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Bardzo często nie mogą wrócić do domu - do swoich najbliższych. Ze względów bezpieczeństwa nocują szpitalu lub nie śpią zupełnie.

Allianz Turkiye wspólnie z Lokman Hekim Health Foundation oraz Istanbul Public Health Authority uruchomili projekt “Be the Air” – akcję w której w ramach solidarności z medykami ludzie udostępniają bezpłatnie nocleg (minimum na dwa miesiące) w Istambule pracownikom z pierwszej linii frontu .

Dodatkowo akcja zachęcała lokalną społeczność do wspólnego wyrażania wdzięczności medykom – każdego wieczoru o godzinie 21 wszyscy wychylają się z domów, aby wspólnie bić brawo dla bohaterów.