Jak inwestować przez internet

Aby inwestować w fundusze Allianz, nie musisz nawet wychodzić z domu!

W dummy sti.allianz.pl inwestujesz bez opłat manipulacyjnych i administracyjnych.
 

Nasz Serwis Transakcyjno-Informacyjny (STI) oferuje:

  • dostęp do informacji o stanie inwestycji w funduszach Allianz ;
  • składanie Zleceń związanych z przystępowaniem do funduszy, nabywaniem oraz odkupywaniem Jednostek Uczestnictwa w funduszu;
  • składanie Dyspozycji związanych z otwartymi Kontami;
  • otwieranie kolejnych Kont.
     

Jesteś nowym Uczestnikiem?

Jeśli jesteś naszym nowym Klientem i nie posiadasz funduszy Allianz, zacznij inwestować dummy tutaj.
 

Masz już nasze fundusze?

Jeżeli jesteś już Uczestnikiem funduszy inwestycyjnych Allianz, wystarczy, że zarejestrujesz się dummy tutaj.

Aby rozpocząć korzystanie z usług Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego, należy skorzystać z jednego z trzech proponowanych sposób weryfikacji tożsamości:

  • wideoweryfikacja
  • przelew za 1 zł
  • umowa papierowa

Wideoweryfikacja jest bezpiecznym procesem, do którego będziesz potrzebować jedynie dowodu osobistego oraz dostępu do komputera/telefonu. Po pozytywnej weryfikacji przejdziesz do dalszej części rejestracji, gdzie poprosimy o ustanowienie loginu i hasła do części transakcyjnej, po zatwierdzeniu danych kodem SMS przejdziesz do widoku swojego konta w funduszach inwestycyjnych.

Po wybraniu opcji przelew za 1 zł poprosimy Cię o podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz banku, z którego wykonasz przelew.

Uwaga! Dane z konta bankowego (imię i nazwisko) muszą być takie same jak dane zapisane w rejestrze Uczestników. Przelew 1 zł jest automatycznie zwracany Uczestnikowi na konto.

Weryfikacja poprzez podpisanie umowy papierowej - po wybraniu tej formy weryfikacji tożsamości wyślemy do Ciebie pocztą tradycyjną dwa egzemplarze umowy o korzystanie z usług Serwisu Transakcyjno- Informacyjnego Allianz Investors24. Prosimy o podpisanie obu egzemplarzy umowy oraz o zwrot jednego z nich na adres wskazany w liście przewodnim.

Aby zalogować się po raz pierwszy, kliknij na otrzymany link aktywacyjny. Następnie podaj swój identyfikator i hasło oraz wygenerowany kod SMS. Po zalogowaniu możesz bez przeszkód dokonywać transakcji za pośrednictwem Internetu.

UWAGA! Zamień papierowe kody jednorazowe na kody SMS!

Jeśli posiadasz papierową listę kodów jednorazowych, proponujemy abyś przeszedł na wygodniejsze rozwiązanie i zamienił listę na kody SMS. Jak to zrobić, dowiesz się dummy tutaj.