Autoryzacja transakcji internetowych

- kody SMS

W TFI Allianz Polska SA dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo operacji dokonywanych za pośrednictwem Internetu, dlatego proponujemy Ci możliwość autoryzacji operacji i transakcji dotyczących funduszy inwestycyjnych, za pomocą kodów jednorazowych SMS, otrzymywanych na wskazany przez Ciebie numer telefonu komórkowego.

Usługa jest dostępna w Serwisie Transakcyjno-Informacyjnym - dummy dummy sti.allianz.pl


Dlaczego warto?

Kody jednorazowe SMS to bezpieczna i wygodna alternatywa dla dotychczasowej formy autoryzacji zleceń za pomocą haseł z papierowej listy kodów jednorazowych.

  • Kody jednorazowe przesyłane są na podany numer telefonu komórkowego w postaci zwykłej wiadomości SMS. SMS-owe kody jednorazowe są bezpłatne i nie ulegają wyczerpaniu, możesz więc zapomnieć o zamawianiu i aktywowaniu kolejnych papierowych list kodów 
  • SMS-owy kod jednorazowy jest generowany losowo, wyłącznie dla konkretnej operacji, którą wykonujesz w danej chwili, co oznacza, że nie ma możliwości jego wcześniejszego poznania ani ponownego wykorzystania
  • Kod jednorazowy przesyłany jest na numer Twojego telefonu komórkowego, który podałeś podczas aktywacji usługi. Telefon masz zawsze przy sobie, więc nie musisz się już martwić, że zapomnisz swojej papierowej listy kodów jednorazowych lub ją zgubisz.