IKE specjalnie dla Ciebie 

IKE to dodatkowe środki na Twoją emeryturę
Twoja emerytura
Twoje korzyści

Sprawdź, co zapewni Ci IKE w formie ubezpieczenia na życie

Przesuń, by zobaczyć więcej

Specjalnie dla Ciebie
Gromadzenie oszczędności
z możliwością skorzystania z ulgi podatkowej 
Korzyści podatkowe przy wypłacie emerytalnej
brak 19% podatku od zysków kapitałowych przy wypłacie emerytalnej
Konto IKE
Konto swobodnego dostępu
Częściowe wypłaty

Warto wiedzieć 

IKE Specjalnie dla Ciebie pomoże Ci w prosty sposób zgromadzić dodatkowe pieniądze na emeryturę. W ramach tego ubezpieczenia otworzymy dla Ciebie dwa konta do gromadzenia oszczędności.

Na koncie głównym IKE będą gromadzone pieniądze do wysokości ustawowego limitu. Wypłata emerytalna z tego konta nie jest objęta podatkiem od dochodów kapitałowych.

Na koncie swobodnego dostępu (KSD) będą lokowane nadwyżki oszczędności ponad roczny limit IKE, 10% z kazdej wpłaconej składki regularnej oraz wpłaty doraźne. Do tych środków masz dostęp w każdym momencie. Wypłata z tego konta wiąże się z naliczeniem podatku od dochodów kapitałowych.

Zdarzyło się coś, co jest objęte ubezpieczeniem.  Sprawdź, w ogólnych warunkach ubezpieczenia,  jakie dokumenty będą potrzebne, by zgłosić roszczenie.
Wypełnij elektroniczny formularz i dołącz do niego wymagane dokumenty. Jeśli podasz swój nr telefonu i e-mail, będziemy mogli szybciej rozpatrzyć Twoją sprawę.
Sprawdź status swojej sprawy. Możesz to zrobić mailem lub przez telefon – koniecznie podaj numer roszczenia.

Często zadawane pytania o ubezpieczenie IKE specjalnie dla Ciebie

Wiele spraw możesz załatwić online w dogodnym dla Ciebie czasie. Wyślij formularz. Powiadomimy Cię o załatwionej sprawie.
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.