Ubezpieczenie Plan na start
możesz kupić zdalnie

Idealne, jeśli chcesz zabezpieczyć spłatę kredytu
Twoje ubezpieczenie na życie
Twoje korzyści

Sprawdź, co zapewni Ci ubezpieczenie Plan na start 

Przesuń, by zobaczyć więcej

Gdyby Ciebie zabrakło
W razie utraty samodzielności

Warto wiedzieć 

Umowę zawrzesz na 1 rok z możliwością przedłużenia na kolejne roczne okresy. Możesz zmienić sumę ubezpieczenia – np. wraz z malejącą kwotą kredytu.

Możesz też dodatkowo zabezpieczyć się na wypadek niezdolności do samo­dzielnej egzystencji. Tę umowę również możesz dodać lub odłączyć w każdą rocznicę polisy.

Nie musisz martwić się o koszty ubezpieczenia - minimalna składka za umowę główną wynosi 20 zł miesięcznie.

Zdarzyło się coś, co jest objęte ubezpieczeniem.  Sprawdź, w ogólnych warunkach ubezpieczenia,  jakie dokumenty będą potrzebne, by zgłosić roszczenie.
Wypełnij elektroniczny formularz i dołącz do niego wymagane dokumenty. Jeśli podasz swój nr telefonu i e-mail, będziemy mogli szybciej rozpatrzyć Twoją sprawę.
Sprawdź status swojej sprawy. Możesz to zrobić mailem lub przez telefon – koniecznie podaj numer roszczenia.

Często zadawane pytania o ubezpieczenie na życie
Plan na start

Wiele spraw możesz załatwić online w dogodnym dla Ciebie czasie. Wyślij formularz. Powiadomimy Cię o załatwionej sprawie.
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.