To dla mnie ważne
W latach 2014-2017 przeprowadziliśmy pięć edycji konkursu grantowego „To dla mnie ważne”. Zachęcaliśmy w nim do zgłaszania pomysłów na rzecz lokalnych społeczności.
Zakup niezbędnych akcesoriów jak np. przenośne znaki drogowe czy sygnalizacja świetlna, pozwala na prowadzenie zajęć o ruchu drogowym w szkołach.
Konstrukcja do zabawy w kształcie łodzi to miejsce spotkań i zabaw dla najmłodszych.
Dzięki grantowi z konkursu przeprowadzone zostały zajęcia doskonalące dla dzieci z różnych szkół.
To miejsce, gdzie dzieci uczą się, bawią - wspólnie spędzają czas.
Tutaj dzieci mogą szaleć do woli po zajęciach lekcyjnych w pobliskiej szkole.
Gry chodnikowe są oryginalnym pomysłem na zachęcenie dzieci do kolorowych zabaw na świeżym powietrzu. Umilają przy tym wygląd szarych chodników.
Sprzęt ten daje możliwość zabawy dzieciom przemieszczającym się na wózkach inwalidzkich i służy jako element terapii SI na świeżym powietrzu.
Zakupiony sprzęt komputerowy, także specjalistycznego, służy do przeprowadzania zajęć z programowania również dla dzieci niepełnosprawnych. 
Stworzono tu specjalistyczne pomieszczenie do przeprowadzania terapii dla dzieci z niepełnosprawnością wieloraką i zaburzeniami rozwoju.

W latach 2014 – 2017 jurorami konkursu „To dla mnie ważne” byli:

  • Małgorzata Kożuchowska – aktorka filmowa i teatralna, angażuje się w akcje charytatywne 
  • dr Aleksandra Piotrowska - psycholog dziecięca, autorka wielu publikacji dla rodziców i nauczycieli, znana też z wypowiedzi telewizyjnych 
  • Iga Głodzik - blogerka angażującą się w akcje społeczne na rzecz dzieci
  • prof. Janusz Książyk - kierownik Kliniki Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 
  • Jacek Olszewski - członek zarządu Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej, swojej zmarłej żony, znanej siatkarki 
  • Paweł Woliński - prezes Fundacji Mamy i Taty, prężnie działającej organizacji zrzeszającej rodziców
  • Jan Mela - polski podróżnik i działacz społeczny

Wyróżnienie w rankingu firm zaangażowanych społecznie 

Jesteśmy finalistą rankingu Gazety Bankowej: "Odpowiadam Polsce". Za projekt "To dla mnie ważne" otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii “Zdrowie i społeczeństwo”