Centrum prasowe

Sprawdź, co u nas słychać
Podmiot działający pod marką Allianzmarket lub Allianz Market i wykorzystujący różne domeny internetowe zawierające słowa Allianz i Market, nie jest w żaden sposób powiązany ze spółkami z grupy kapitałowej Allianz SE, jak również Allianz nie odpowiada za działalność tego podmiotu.

gru 13, 2018

SOS Wioski Dziecięce - akcja charytatywna Allianz

Za każde udostępnienie świątecznej kartki z tagiem #wdobrejsprawie Allianz przekaże 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
Czytaj więcej

lis 18, 2018

Prosta komunikacja Allianz z klientami

25 tys. przepisanych słów, 1900 godzin analiz dokumentów i szablonów, 500 godzin warsztatów, 120 godzin projektowania – to liczy związane z projektem upraszczania języka w Allianz Polska.
Czytaj więcej

wrz 06, 2018

Allianz Junior Football Camp 2018

W tym roku, już po raz dziesiąty, pod koniec sierpnia, młodzi piłkarze spotkają się w Monachium na obozie piłkarskim Allianz Junior Football Camp.
Czytaj więcej

sie 12, 2018

Nowa strefa NNW - zakup ubezpieczenia dla dziecka w Allianz

Wraz ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego Allianz Polska uruchomił platformę, która umożliwia zakup ubezpieczenia NNW dla dziecka – przez internet i u agenta.
Czytaj więcej

cze 18, 2018

Zgłaszanie szkody OC/ AC przez Internet

Jednym z głównych filarów strategii Allianz jest digitalizacja. Allianz zmodyfikował i maksymalnie uprościł zgłaszanie szkody OC/ AC przez Internet.
Czytaj więcej

cze 18, 2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Rosja 2018

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, Rosja 2018: Co może pójść nie tak i jak się przed tym ubezpieczyć.
Czytaj więcej

cze 13, 2018

Nowy portal sprzedażowy Allianz Online

Allianz Polska uruchomił serwis Allianz Online. To ewolucja oferty Allianz w sprzedaży direct. Polska jest pierwszym krajem, w którym została wdrożona regionalna platforma e-commerce.
Czytaj więcej

mar 14, 2018

Kampania ZOBACZ WIĘCEJ - XII Zimowe Mistrzostwa Paraolimpijskie w Pjongczang

Allianz Polska rozpoczął współpracę z Polskim Komitetem Paraolimpijskim i został partnerem ubezpieczeniowym reprezentacji w czasie XII Zimowych Mistrzostw Paraolimpijskich w Pjongczang.
Czytaj więcej

sty 17, 2018

Barometr Ryzyk Allianz - raport z 2018

Z Barometru Ryzyk Allianz 2018 wynika, że najważniejszymi ryzykami biznesowymi na świecie w tym roku są przerwy w działalności oraz ryzyka cybernetyczne.
Czytaj więcej

28 - ilość wszystkich wiadomości

Aktualności 
Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów
zainteresowanym działalnością spółek Grupy Allianz Polska.

Rzecznik prasowy

Marta Nowicka 

W sprawach związanych z indywidualnymi umowami ubezpieczenia oraz w sprawie uwag, pytań i opinii związanych z obsługą klientów prosimy o kontakt poprzez formularz.
Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia. Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.
 
Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.