Centrum prasowe

Sprawdź, co u nas słychać
Aktualności 

cze 27, 2019

Zmiany w zarządzie

Grzegorz Kulik odpowiedzialny za obszar sprzedaży zrezygnował z funkcji wiceprezesa oraz członka Zarządu spółek ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A.
Czytaj więcej
Prezes Allianz - Matthias Baltin

cze 11, 2019

Nowy prezes Allianz Polska

Matthias Baltin został powołany na Prezesa Zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska. Zastąpił na tym stanowisku Veit’a Stutz’a, który w sierpniu 2018 roku, przeniósł się do Allianz SE.
Czytaj więcej

cze 03, 2019

Proste ubezpieczenia

Najnowsze badania pokazują, że klienci chcą prostych produktów, zawężenia opcji wyboru i szybkiej sprzedaży. Allianz upraszcza ubezpieczenia samochodu i mieszkania lub domu.
Czytaj więcej

maj 20, 2019

Oferta PPK

Grupa Allianz rozpoczyna oferowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Polska spółka korzysta z globalnej ekspertyzy Grupy Allianz, dzięki czemu uprościliśmy proces wdrażania i obsługi PPK.
Czytaj więcej

sty 07, 2019

Ważny komunikat

Mail z wezwaniem do zapłaty zaległości i linkiem do opłaty nie pochodzi od Otwartego Funduszu Emerytalnego Allianz Polska! Prosimy o kontakt z naszym doradcami.
Czytaj więcej

gru 13, 2018

SOS Wioski Dziecięce

Za każde udostępnienie świątecznej kartki z tagiem #wdobrejsprawie Allianz przekaże 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
Czytaj więcej

lis 18, 2018

Prosta komunikacja z klientami

25 tys. przepisanych słów, 1900 godzin analiz dokumentów i szablonów, 500 godzin warsztatów, 120 godzin projektowania – to liczy związane z projektem upraszczania języka w Allianz Polska.
Czytaj więcej

wrz 06, 2018

Allianz Junior Football Camp 2018

W tym roku, już po raz dziesiąty, pod koniec sierpnia, młodzi piłkarze spotkają się w Monachium na obozie piłkarskim Allianz Junior Football Camp.
Czytaj więcej

sie 12, 2018

Nowa strefa NNW

Wraz ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego Allianz Polska uruchomił platformę, która umożliwia zakup ubezpieczenia NNW dla dziecka – przez internet i u agenta.
Czytaj więcej

24 - ilość wszystkich wiadomości

Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów
zainteresowanym działalnością spółek Grupy Allianz Polska.

Rzecznik prasowy

Marta Nowicka 

W sprawach związanych z indywidualnymi umowami ubezpieczenia oraz w sprawie uwag, pytań i opinii związanych z obsługą klientów prosimy o kontakt poprzez formularz.
Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia. Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.
 
Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.
 
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.