Centrum prasowe

Sprawdź, co u nas słychać
Podmiot działający pod marką Allianzmarket lub Allianz Market i wykorzystujący różne domeny internetowe zawierające słowa Allianz i Market, nie jest w żaden sposób powiązany ze spółkami z grupy kapitałowej Allianz SE, jak również Allianz nie odpowiada za działalność tego podmiotu.

paź 22, 2019

Ograniczenie emisji CO2 - zobowiązanie Allianz

Allianz wśród inwestorów, którzy podjęli bezprecedensowe zobowiązanie związane z ograniczeniami emisji CO2.
Czytaj więcej

sie 12, 2019

TFI PPK - współpraca Allianz z Comarch w zakresie PPK

Specjalny system informatyczny udostępniony dla firm, które powierzyły obsługę PPK TFI Allianz.
Czytaj więcej

lip 17, 2019

Zmiana statutu Allianz Polska DFE

Allianz Polska Dobrowolny Fundusz Emerytalny ogłasza zmianę statutu dotyczącą Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Czytaj więcej

cze 27, 2019

Allianz Explorer Camp z trenerami klubu Bayern Monachium

Allianz Explorer Camp to niezwykłe wydarzenie dla młodych sportowców organizowane już od jedenastu lat przez Allianz. Na młodych sportowców czeka mnóstwo atrakcji na Allianz Arenie.
Czytaj więcej

cze 27, 2019

Zmiany w zarządzie spółek ubezpieczeniowych Allianz w Polsce

Grzegorz Kulik odpowiedzialny za obszar sprzedaży zrezygnował z funkcji wiceprezesa oraz członka Zarządu spółek ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A.
Czytaj więcej
Prezes Allianz - Matthias Baltin

cze 11, 2019

Matthias Baltin nowym prezesem spółek Allianz w Polsce

Matthias Baltin został powołany na Prezesa Zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska. Zastąpił na tym stanowisku Veit’a Stutz’a, który w sierpniu 2018 roku, przeniósł się do Allianz SE.
Czytaj więcej

cze 03, 2019

Proste ubezpieczenia w Allianz. Nowe pakiety ubezpieczeń

Najnowsze badania pokazują, że klienci chcą prostych produktów, zawężenia opcji wyboru i szybkiej sprzedaży. Allianz upraszcza ubezpieczenia samochodu i mieszkania lub domu.
Czytaj więcej

maj 20, 2019

Pracownicze Programy Kapitałowa (PPK) - nowa oferta Allianz

Grupa Allianz rozpoczyna oferowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Polska spółka korzysta z globalnej ekspertyzy Grupy Allianz, dzięki czemu uprościliśmy proces wdrażania i obsługi PPK.
Czytaj więcej

sty 07, 2019

Ważny komunikat dla klientów OFE Allianz

Mail z wezwaniem do zapłaty zaległości i linkiem do opłaty nie pochodzi od Otwartego Funduszu Emerytalnego Allianz Polska! Prosimy o kontakt z naszym doradcami.
Czytaj więcej

28 - ilość wszystkich wiadomości

Aktualności 
Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów
zainteresowanym działalnością spółek Grupy Allianz Polska.

Rzecznik prasowy

Michał Podogrodzki

W sprawach związanych z indywidualnymi umowami ubezpieczenia oraz w sprawie uwag, pytań i opinii związanych z obsługą klientów prosimy o kontakt poprzez formularz.
Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia. Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.
 
Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.