Centrum prasowe

Sprawdź, co u nas słychać
Dla mediów

sty 07, 2019

Ważny komunikat

Mail z wezwaniem do zapłaty zaległości i linkiem do opłaty nie pochodzi od Otwartego Funduszu Emerytalnego Allianz Polska! Prosimy o kontakt z naszym doradcami.
Czytaj więcej

gru 13, 2018

SOS Wioski Dziecięce

Za każde udostępnienie świątecznej kartki z tagiem #wdobrejsprawie Allianz przekaże 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
Czytaj więcej

lis 18, 2018

Prosta komunikacja z klientami

25 tys. przepisanych słów, 1900 godzin analiz dokumentów i szablonów, 500 godzin warsztatów, 120 godzin projektowania – to liczy związane z projektem upraszczania języka w Allianz Polska.
Czytaj więcej

wrz 06, 2018

Allianz Junior Football Camp 2018

W tym roku, już po raz dziesiąty, pod koniec sierpnia, młodzi piłkarze spotkają się w Monachium na obozie piłkarskim Allianz Junior Football Camp.
Czytaj więcej

sie 12, 2018

Nowa strefa NNW

Wraz ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego Allianz Polska uruchomił platformę, która umożliwia zakup ubezpieczenia NNW dla dziecka – przez internet i u agenta.
Czytaj więcej

cze 18, 2018

Zgłaszanie szkody OC/ AC przez Internet

Jednym z głównych filarów strategii Allianz jest digitalizacja. Allianz zmodyfikował i maksymalnie uprościł zgłaszanie szkody OC/ AC przez Internet.
Czytaj więcej

cze 18, 2018

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, Rosja 2018: Co może pójść nie tak i jak się przed tym ubezpieczyć.
Czytaj więcej

cze 13, 2018

Nowy portal sprzedażowy Allianz Online

Allianz Polska uruchomił serwis Allianz Online. To ewolucja oferty Allianz w sprzedaży direct. Polska jest pierwszym krajem, w którym została wdrożona regionalna platforma e-commerce.
Czytaj więcej

mar 14, 2018

Kampania ZOBACZ WIĘCEJ

Allianz Polska rozpoczął współpracę z Polskim Komitetem Paraolimpijskim i został partnerem ubezpieczeniowym reprezentacji w czasie XII Zimowych Mistrzostw Paraolimpijskich w Pjongczang.
Czytaj więcej

20 - ilość wszystkich wiadomości

Rzecznik prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów
zainteresowanym działalnością spółek Grupy Allianz Polska.

Rzecznik prasowy

Marta Nowicka 

W sprawach związanych z indywidualnymi umowami ubezpieczenia oraz w sprawie uwag, pytań i opinii związanych z obsługą klientów prosimy o kontakt poprzez formularz.
Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia. Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.
 
Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.
 
alt
Znajdź potrzebny dokument
alt
W naszym archiwum znajdziesz np. formularze, które pomogą Ci złożyć zlecenie, ogólne warunki ubezpieczeń czy dokumenty związane z funduszami inwestycyjnymi.