Kontakt z ekspertem

Wybierz eksperta ze swojego regionu

Mapa ekspertów Allianz SFIO PPK
Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Emerytalnych i inwestycyjnych

e-mail:  andrzej.kwiecien@allianz.pl

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (kierunek Bankowość). Z rynkiem kapitałowym i inwestycjami związany od 18 lat od Doradcy Prestige, przez Dyrektora Oddziału Banku, po Dyrektora Sprzedaży. Od 2010 roku związany z Aviva Investors Poland TFI, obecnie TFI Allianz Polska. Odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w całej Polsce.

Prywatnie interesuję się muzyką, historią, sportem i militariami.

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

e-mail:  grzegorz.miedzik@allianz.pl

Absolwent Politechniki Radomskiej (kierunek Finanse). Ukończył również Podyplomowe Studia Menedżerskie oraz Podyplomowe Studia Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firm w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył kurs doradcy finansowego EFA EFPA Poland. Od 1999 roku związany z branżą inwestycyjną. Pracował dla CAIB Financial Advisors, CA IB TFI, BPH TFI, PKO BP TFI, BALTIC CAPITAL TFI, Aviva Investors Poland TFI, a obecnie w TFI Allianz Polska. Odpowiada za sprzedaż, szkolenia i rozwój sieci dystrybucyjnych.

Prywatnie interesuję się sportem, ekonomią i polityką. 

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

e-mail:  anna.bogdan@allianz.pl

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku (kierunek Prawo). Ukończyła także Podyplomowe Studia Giełda i Inwestycje na Rynku raz Podyplomowe Studia Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie na rynku kapitałowym. Od 2010 roku jest związana z Aviva Investors Poland TFI, obecnie TFI Allianz Polska. Odpowiada za wsparcie sprzedaży produktów inwestycyjnych i emerytalnych w regionie centralnej i wschodniej Polski oraz prowadzi szkolenia z zakresu tych produktów.

Prywatnie interesuje się tenisem ziemnym, piłką nożną, podróżami oraz historią.

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

e-mail:  tomasz.kocent@allianz.pl

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek Politologia) oraz Podyplomowego Studium Administracji Europejskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych Executive MBA na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Z rynkiem kapitałowym związany od 2008 roku. Od 2014 roku zatrudniony w Aviva Investors Poland TFI, obecnie TFI Allianz Polska, gdzie odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie północnym.

Prywatnie interesuje się makroekonomią, geopolityką i historią.

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

e-mail:   anna.jugo@allianz.pl

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie (kierunek Logistyka) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek Zarządzanie ze specjalizację E-biznes). Z rynkiem kapitałowymi i inwestycjami związana od 2003 roku. Od 2010 roku związana z Aviva Investors Poland TFI, obecnie TFI Allianz Polska. Odpowiada za wsparcie sprzedaży produktów inwestycyjnych i emerytalnych w regionie zachodniej Polski oraz współpracę z firmami, jak i dystrybutorami zewnętrznymi.

Prywatnie interesuje się dalekimi podróżami z plecakiem i smakowaniem lokalnych kuchni. SQ, jazda rekreacyjna konna oraz kajaki to jej ulubione spędzanie czasu wolnego.

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

e-mail:   joanna.wojcik@allianz.pl

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek Finanse i Bankowość). Z rynkiem kapitałowymi i inwestycjami związana od 2003 roku. Od 2015 roku związana z Aviva Investors Poland TFI, obecnie TFI Allianz Polska, gdzie odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych i emerytalnych w regionie południowym, szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne dla pracodawców i pracowników w zakresie PPK.

Prywatnie interesuje się tańcem.

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

e-mail:  iwona.znamirowska@allianz.pl

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła także Studia Podyplomowe w zakresie Analizy rynków finansowych i doradztwa inwestycyjnego. Od 1999 roku związana z branżą bankową i rynkiem kapitałowym. Z Aviva Investors Poland TFI, obecnie TFI Allianz Polska związana jest od 2011 roku. Odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjno-emerytalnych w regionie południowym oraz współpracę z firmami w zakresie wdrażania PPK.

Prywatnie interesuje się literaturą i historią starożytną; od 20 lat zaangażowana w propagowanie wiedzy z zakresu ekonomii wśród młodzieży.

 +48 22 541 75 75

Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora
Godziny pracy infolinii poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

Napisz wiadomość e-mail:  fundusze.ppk@allianz.pl