Kontakt

Rzecznik Prasowy udziela informacji dziennikarzom i przedstawicielom mediów zainteresowanym działalnością spółek Grupy Allianz Polska.

Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia*.
Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.

*Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.

Kontakt dla mediów

Marta Nowicka

Rzecznik Prasowy

e-mail: rzecznik@allianz.pl

Kontakt dla klientów

Kontakt z infolinią Allianz 224 224 224

W sprawach związanych z indywidualnymi umowami ubezpieczenia oraz w sprawie uwag, pytań i opinii związanych z obsługą klientów prosimy o kontakt poprzez formularz.

Formularz kontaktowy

Śledź nas na LinkedIn

Śledź nas na Facebooku

Sprawdź nasze inne serwisy!

Dla Ciebie

www.allianz.pl - Allianz Dla Ciebie 

Potrzebujesz ubezpieczenia? Sprawdź ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych oraz zdrowotnych.

Dla firm

www.allianz.pl - Szkody i roszczenia 

Dowiedz się jak ochronić własne przedsiębiorstwo i pracowników. Dla małych i średnich firm specjalna oferta w zależności od branży.

Kariera

www.allianz.pl - Kariera 

Ludzie są w Grupie Allianz najcenniejszym kapitałem. Sprawdź wyszukiwarkę ofert pracy w Centrali oraz w Sieci sprzedaży Allianz.