CO OFERUJEMY

www.allianz.pl - 3840A4JDPDO

Zatrudnienie w stabilnej firmie będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń

Allianz działa na rynku ubezpieczeń od 1890 roku, będąc jednym z czołowych na świecie oraz podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 86 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy Allianz. W 2016 roku 140 tysiące pracowników wypracowało przychody w wysokości 122,4 mld euro i wynik operacyjny 10,8 mld euro. Aby dowiedz się więcej o Grupie Allianz sprawdź tutaj.

www.allianz.pl - world-globe

Praca w międzynarodowym środowisku oraz możliwość udziału w międzynarodowych projektach

Jako grupa Allianz jesteśmy obecni w 70 krajach na świecie i zatrudniamy 140 tysięcy pracowników. Główną siedzibą Allianz na świecie jest Monachium. Allianz jest również wśród 100 najcenniejszych marek świata wg. rankingu Best Global Brands – w roku 2017 na 49. pozycji.

www.allianz.pl - health-stethoscope

Allianz Opieka Zdrowotna

Jako nasz pracownik będziesz objęty grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym – Allianz Opieka Zdrowotna. Dzięki temu ubezpieczeniu masz szybki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji w wielu różnych sieciach placówek medycznych.

www.allianz.pl - sport-trainer

Pakiet sportowo-rekreacyjny

Dofinansujemy Ci kartę Multisport, która umożliwia korzystanie z wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju.

www.allianz.pl - save

Program Lokata

Dzięki programowi oszczędnościowo-rentowym Lokata co miesiąc możesz odkładać do 4% swojego wynagrodzenia brutto. Po 5 latach pracy w Allianz dołożymy Ci drugie tyle, ile zaoszczędziłeś. Co więcej, w każdym kolejnym roku Allianz będzie dokładał tyle, ile w danym roku zaoszczędziłeś.

www.allianz.pl - 384

Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz

Jako nasz pracownik będziesz mógł skorzystać z oferty zniżek pracowniczych na ubezpieczenia życiowe, mieszkaniowe, komunikacyjne i podróżne.

www.allianz.pl - 38430Y29EZQ

Pożyczki pracownicze

Jeśli posiadasz umowę o pracę na czas nieokreślony, możesz skorzystać z pożyczki pracowniczej udzielanej na atrakcyjnych warunkach.

www.allianz.pl - 3844IF1SM52

Udział w onboardingu - Allianz Induction Program

Allianz Induction Program to trzydniowe wdrożenie, podczas którego poznasz naszą strategię, strukturę oraz kulturę organizacyjną, która wyznacza nasze codziennie funkcjonowanie. To również świetna okazja do kompleksowego poznania specyfiki naszej branży. Podczas programu poznasz naszego Klienta i jego potrzeby, które zawsze są dla nas priorytetem.

www.allianz.pl - student-school-graduation

Kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego

Dzięki platformie e-learningowej możesz w dowolnym miejscu (z każdego komputera i smartfona z dostępem do Internetu) i o dowolnej porze (dostęp 24h na dobę) uczyć się języka angielskiego oraz niemieckiego (zarówno ogólnego jak i biznesowego), a także samodzielnie monitorować swoje postępy i rywalizować z innymi pracownikami w rankingach.

www.allianz.pl - soccer

Możliwość dołączenia do firmowych Klubów Pasji

W Allianz wspieramy hobby i zainteresowania naszych pracowników. Dołącz do zgranych drużyn naszych pasjonatów i rozwijaj swoje pasje. Jeśli bieganie, rower lub siatkówka nie należą do Twoich ulubionych aktywności, zawsze możesz stworzyć własny klub i zintegrować innych pracowników wokół swojej pasji.

www.allianz.pl - hands

Innowacyjna i digitalna nauka na LinkedIn Learning

Chcemy stać się w pełni zdigitalizowaną firmą, dlatego wprowadzamz innowacyjne rozwiązania również w obszarze rozwoju kadr. Jako pracownik Allianz będziesz mieć dostęp do największej platformy edukacyjnej LinkedIn Learning. Co to oznacza? Ponad 10000 kursów wideo prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie, które obejmują szeroki zakres tematów w ramach trzech kategorii: Business, Creative, Technology. Kursy wideo podzielone są na segmenty, które można obejrzeć w dogodnym czasie, na dowolnym urządzeniu, w trybie online i offline.

Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ