PRAKTYKA Z PERSPEKTYWĄ

Czym jest Praktyka z Perspektywą?

Praktyka z Perspektywą to program płatnych praktyk letnich odbywający się w różnych obszarach naszej organizacji. Chcemy, abyś podczas tego czasu poznał naszą branżę i poznał kulturę organizacyjną Allianz. Jesteśmy miejscem dla sięgających po więcej!

www.allianz.pl - dlakogo

Program „Praktyka z Perspektywą” kierowany jest do studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków, którzy chcą poznać branżę ubezpieczeń i pracę u jednego ze światowych liderów. Ważne są dla nas Twoje cechy, takie jak:

  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • dążenie do rozwoju i nieustannego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe oczekiwania to:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Jeśli posiadasz osiągnięcia na studiach lub pierwsze doświadczenie zawodowe, to chętnie o nich posłuchamy. Cenimy ambicję i chęć rozwoju.

www.allianz.pl - KIEDY

Program praktyk „Praktyka z Perspektywą” trwa zwykle 2 miesiące. Rozpoczyna się z dniem 1.lipca, a kończy 31. sierpnia.

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość wydłużenia programu. Naszym najlepszym praktykantom często proponujemy również pozostanie w Allianz. Wielu naszych obecnych pracowników rozpoczynało współpracę z Allianz właśnie od Praktyki z Perspektywą. Perspektywa ta niejednokrotnie wydłuża się na lata, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

www.allianz.pl - Pierwsze_dni_w_Allianz

Po pomyślnie zakończonej rekrutacji zaprosimy Cię na pierwszy dzień praktyk w Allianz.

Aby ułatwić Ci adaptację i szybkie poznanie naszej organizacji, weźmiesz udział w Welcome Day, podczas którego zapoznasz się z najważniejszymi informacjami na temat Grupy Allianz, jej struktury, zasad oraz kultury organizacyjnej. Tego dnia poznasz również pozostałych uczestników programu, a także przedstawicieli kilku departamentów w Allianz, którzy opowiedzą Ci o swojej pracy i naszej organizacji.

W kolejnych dniach Twój Opiekun Praktyk wdroży Cię w Twoje obowiązki oraz zwyczaje panujące w Allianz.

Otrzymasz od nas również praktyczny Przewodnik dla Praktykanta.

www.allianz.pl - opieka-mentora

Jako uczestnik programu praktyk będziesz mieć swojego Opiekuna Praktyk, który będzie Twoim mentorem i przewodnikiem po zwyczajach panujących w Allianz. Jest nim pracownik departamentu, który wdroży Cię w Twoje obowiązki i pracę danego wydziału, a także wyznaczy Ci zadania do realizacji oraz będzie wspierać we wszystkich bieżących kwestiach. Do swojego opiekuna możesz zwracać się ze swoimi pytaniami czy wątpliwościami, a także pomysłami.

www.allianz.pl - ROZWOJ

Staramy się, aby każdy dzień był dla Ciebie okazją do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Chcemy też poznać Twoje pomysły na zmiany. Stale dążymy do ulepszeń, a doskonałość organizacyjna to jeden z filarów naszej strategii.

Dodatkowo podczas trwania programu weźmiesz udział w 2 wewnętrznych szkoleniach kompetencji miękkich, które pomogą Ci w rozwoju Twojej kariery. Są one przeznaczone wyłącznie dla praktykantów.

Po pracy możesz rozwijać z nami swoje zainteresowania w ramach naszych Klubów Pasji i np. trenować bieganie, pływanie, jogę.

www.allianz.pl - OCENA

Mamy nadzieję, że wakacje spędzone w Allianz będą dla Ciebie niezapomnianym czasem intensywnej nauki i zawierania nowych znajomości na lata. Po zakończeniu programu ocenimy realizację Twoich celów i zadań. Na tej podstawie wystawimy zaświadczenie o ukończeniu programu Praktyka z Perspektywą. Poprosimy również Ciebie o ocenę naszego programu w ankiecie online. Zależy nam na Twojej i stałym udoskonalaniu naszego programu.

Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ