OPINIE NASZYCH
PRAKTYKANTÓW

quote

Patrycja, Departament Rozwoju Oprogramowania:

Nauczyłam się tu praktycznych rzeczy, nie tylko teorii. Zakres tematyczny obejmował programy/technologie, które są na co dzień wykorzystywane przy tworzeniu testów automatycznych. Ogromne zaangażowanie opiekuna praktyk osób z zespołu powodowało, że bardzo chętnie przychodziłam codziennie do firmy i stawiałam czoła nowym zadaniom. Żadne z zadawanych przeze mnie pytań, nie pozostało bez odpowiedzi. Dużym plusem był elastyczny czas pracy. Ogromną zaletą jest także to, że praktyki otworzyły przede mną możliwość dalszej współpracy.

quote

Stefan, TFI Allianz Polska, Departament Finansów i Księgowości Inwestycyjnej:

Praktyki oceniam bardzo pozytywnie. Nauczyłem się wielu rzeczy, które mam nadzieje zaprocentują w przyszłości. Bardzo fajne było to, ze miałem elastyczny czas pracy co dla studentów jest bardzo ważne. Bardzo miłe było również podejście współpracowników, każdy był bardzo pomocny. Doceniam też możliwość robienia naprawdę ciekawych i fajnych rzeczy, a nie „typowego dla praktyk kserowania”. Kolejnym bardzo fajnym aspektem dla mnie było to, że przez czas moich praktyk miałem możliwość pracy w trzech różnych działach, przez co bardzo dobrze mogłem poznać specyfikę pracy w TFI.

quote

Marysia, Departament Market Management:

Dużym plusem praktyk są integracje wśród wszystkich praktykantów, które zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, przyczyniając się do bliższego poznania kolegów i koleżanek z innych obszarów. Warto wyróżnić spotkanie Welcome, dzięki któremu została mi przybliżona struktura i działalność firmy oraz 2-dniowe szkolenie z wystąpień publicznych i autoprezentacji, gdzie nie tylko ćwiczyliśmy sztukę przemowy, dowiedzieliśmy się jak powinno wyglądać profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie prezentacji, ale również poznaliśmy techniki walczenia ze stresem, które także maiłam okazję wykorzystać np. podczas obrony swojej pracy licencjackiej.

quote

Dominik, Departament Aktuarialny:

Uważam, że jest to firma przyjazna pracownikom, jest bardzo miło, można czuć się swobodnie. Bardzo fajnie, że można zaangażować się we wspólne zajęcia poza pracą, jak np. wspólne bieganie pod okiem trenera.

quote

Andżela, Departament Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych:

Bardzo fajnie spędzony czas, ogrom nowej wiedzy i doświadczeń, możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy teoretycznej uzyskanej na studiach, dużo sympatycznych i pomocnych ludzi.

quote

Adam, Departament Rozwoju i Wsparcia Sprzedaży:

Bardzo się cieszę z możliwości odbycia praktyki w Allianz. Pomimo początkowych obaw w związku ze stereotypem „w korporacji siedzi się za biurkiem i wykonuje żmudne i bezsensowne zadania” odnalazłem w mojej pracy sens i satysfakcję.

quote

Marysia, Departament Market Managementu:

Tak, poleciłabym praktyki w Allianz. To firma, w której można się naprawdę dużo nauczyć jako praktykant, co wcale nie jest oczywiste w naszym kraju. Zakres zadań jest szeroki, atmosfera pracy jest bardzo dobra. Wszyscy w zespole byli bardzo pomocni i sympatyczni.

quote

Eryk, Departament Jakości i Optymalizacji Procesów:

Podoba mi się, że pomimo, iż Allianz jest korporacją to prawie tego nie czuć w trakcie codziennej pracy.Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ