CO OFERUJEMY

www.allianz.pl - 3840A4JDPDO

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Allianz działa na rynku ubezpieczeń od 1890 roku, będąc globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń. Ponad 86 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy Allianz. Aby dowiedz się więcej o Grupie Allianz sprawdź tutaj.

www.allianz.pl - world-globe

Dogodna lokalizacja i godziny pracy

Nasza siedziba mieści się w atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym (dojazd metrem, autobusem lub tramwajem), sąsiadujemy z Galerią Mokotów. Nowoczesna przestrzeń biurowa daje pracownikom poczucie komfortu pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. W czasie przerw relaksujemy się w strefach chillout z wygodnymi sofami, stołem bilardowym, do tenisa stołowego, czy też x-boxami.
Obsługujemy Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08: 00 – 20: 00, dzięki temu możesz pogodzić pracę z życiem prywatnym i zawsze znajdziesz czas na realizację swoich pasji. Dużym atutem są wolne wszystkie weekendy i święta.

www.allianz.pl - student-school-graduation

Realna możliwość rozwoju

Szkolenie i rozwój pracowników nie tylko daje pracownikowi poszerzenie kwalifikacji i zdobycie nowej wiedzy, ale często przekłada się na sukces firmy. Angażujemy pracowników w liczne projekty miedzydepartamentowe, w testowanie nowych rozwiązań biznesowych, a także zbieramy i analizujemy pomysły, które mogą usprawnić pracę. Dbamy o poszerzenie kompetencji poprzez organizowanie szkoleń zarówno z tematyki ubezpieczeniowej, jak i umiejętności miękkich. Zachęcamy pracowników z telefonicznej obsługi klienta do udziału w rekrutacjach wewnętrznych i związanym z tym awansem.

www.allianz.pl - soccer

Kluby pasji

Dołącz do zgranych drużyn naszych pasjonatów i rozwijaj swoje zainteresowania sportowe. Obecnie w Allianz działa prężnie 8 klubów pasji m.in. jogi, biegacza, piłki nożnej czy triathlonowy.

www.allianz.pl - 3844IF1SM52

Dodatkowe benefity

Opieka zdrowotna - jako nasz pracownik będziesz objęty grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym – Allianz Opieka Zdrowotna. Dzięki temu ubezpieczeniu masz szybki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji w wielu różnych sieciach placówek medycznych.

Pakiet sportowo – rekreacyjny - dofinansujemy Ci kartę Multisport, która umożliwi Ci korzystanie z wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju.

Kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego - dzięki platformie e-learningowej możesz w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie uczyć się języka angielskiego (w tym biznesowego) oraz niemieckiego, a także samemu monitorować swoje postępy.

Program Lokata - co miesiąc możesz odkładać do 4% swojego wynagrodzenia brutto. Po 5 latach pracy w Allianz dołożymy Ci drugie tyle, ile zaoszczędziłeś. Co więcej, w każdym kolejnym roku Allianz będzie dokładał tyle, ile w danym roku zaoszczędziłeś. 

Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz - jako nasz pracownik będziesz mógł skorzystać z oferty zniżek pracowniczych na ubezpieczenia życiowe, mieszkaniowe, komunikacyjne i podróżne.

Pożyczki pracownicze - jeśli posiadasz umowę o pracę na czas nieokreślony, możesz skorzystać z pożyczki pracowniczej udzielanej na atrakcyjnych warunkach.

Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ