PYTANIA i ODPOWIEDZI

 1. Jak mogę zgłosić się do Allianz?
  Aby uczestniczyć w rekrutacji do pracy w  Allianz musisz uzupełnić krótki formularz aplikacyjny oraz dołączyć swoje CV. Wypełnienie formularza aplikacyjnego dołączonego do każdego ogłoszenia jest jedynym sposobem aplikowania do Allianz.
  W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy o nieprzesyłanie CV poprzez media społecznościowe lub imienne skrzynki naszych pracowników.
 2. Jak mogę przekazać swoje CV, jeśli nie ma w danym momencie interesujących mnie ofert?
  Zapraszamy do złożenia CV na dowolne stanowisko - w zakładce Aktualne oferty pracy.
 3. Gdzie mogę zobaczyć oferty Allianz w innych krajach?
  Skorzystaj z globalnej wyszukiwarki ofert – link do niej znajdziesz na dole zakładki Aplikuj. SPRAWDŹ
 4. Jak długo moje CV będzie przechowywane w bazie?
  Twoje CV będzie przechowywane w naszej bazie przez 12 miesięcy od daty zaaplikowania na ofertę Allianz. W każdej chwili możesz poprosić o usunięcie Twoich danych z naszej bazy, przesyłając formularz, który znajdziesz na naszej stronie w zakładce RODO.
  FORMULARZ
 5. Czy moje dane osobowe są w Allianz bezpieczne?
  Tak, z należytą starannością przestrzegamy wszystkich przepisów RODO i dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych zawartych w CV, liście motywacyjnym czy formularzach aplikacyjnych. Możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich danych.
 6. Jak długo trwa proces rekrutacyjny w Allianz?
  Długość naszych procesów rekrutacyjnych zależy od oferty, zwykle wynosi ok. 30 dni. W wyjątkowych przypadkach może potrwać dłużej.
 7. Ile etapów ma rekrutacja w Allianz?
  Zwykle każdy proces jest dwuetapowy. Na pierwszym etapie spotkasz się z Menadżerem zatrudniającym, który poszukuje pracownika do swojego zespołu. Na drugim etapie poznasz kierującego daną jednostką organizacyjną - Wydziałem lub Departamentem. W spotkaniach uczestniczy również opiekun rekrutacji, którym jest przedstawiciel Departamentu HR.
 8. Z jakimi metodami rekrutacji mogę się spotkać w Allianz?
  Jest to  najczęściej rozmowa rekrutacyjna, czasami wywiad behawioralny. W niektórych przypadkach możesz również zostać poproszony o wypełnienie kompetencyjnego testu online, przygotowanie krótkiej prezentacji lub rozwiązanie jakiegoś zadania.

  Podczas każdego spotkania chcemy poznać Cię jak najlepiej, ale odpowiemy również na Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegóły oferty i  opowiemy o naszej firmie.

Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ