JAK APLIKOWAĆ

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek i rad dotyczących aplikowania do Allianz. Odważ się i wyślij zgłoszenie – Allianz jest miejscem dla sięgających po więcej.

HOME for those who DARE

Jak aplikować:

Wypełnienie formularza aplikacyjnego dołączonego do każdego ogłoszenia jest jedynym sposobem aplikowania do Allianz. Po zapoznaniu się z nadesłanymi aplikacjami skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie, aby umówić termin spotkania.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy o nieprzesyłanie CV poprzez media społecznościowe lub na imienne skrzynki naszych pracowników.

Co jest dla nas ważne:

W zależności od stanowiska i charakteru pracy poszukujemy ludzi z różnym doświadczeniem, wykształceniem i osobowością. Ważne jest dla nas, aby każda osoba, która dołączy do naszego zespołu cechowała się następującymi postawami:

  • umiejętność współpracy i dzielenia się najlepszymi praktykami
  • uczciwe postępowanie, odpowiedzialność i dotrzymywanie zobowiązań
  • dążenie do doskonałości i chęć stałego rozwijania najlepszych rozwiązań
  • przedsiębiorczość i otwartość na innowacje

Czy te postawy są bliskie również Tobie? Jeśli tak to zapraszamy do aplikowania.  Zależy nam na wzajemnym dopasowaniu i chcemy, abyś dobrze czuł się w naszej kulturze organizacyjnej.

Co jeśli nie ma interesujących mnie ofert?

W takiej sytuacji zapraszamy do wysłania zgłoszenia na dowolne stanowisko - w zakładce Aktualne oferty pracy. Zachęcamy również regularnego sprawdzania naszych ofert na stronie Kariera, w serwisie pracuj.pl oraz śledzenia  profilu Allianz Polska na Linkedin, gdzie udostępniamy wybrane oferty pracy.

Jak przygotować się do spotkania rekrutacyjnego i udziału w rekrutacji do Allianz?

Udział w procesie rekrutacji do pracy w Allianz nie wymaga żadnych przygotowań. W zależności specyfiki od stanowiska, na które prowadzimy rekrutację, możemy poprosić Cię o wypełnienie testów kompetencyjnych, analitycznych czy językowych - online lub na miejscu podczas spotkania w naszej siedzibie. Przed spotkaniem zostaniesz uprzedzony o ewentualnych zaplanowanych dodatkowych metodach oceny kompetencji. Do tego typu testów nie musisz się przygotowywać.

Najważniejsza jednak jest dla nas rozmowa z Tobą, podczas której chcemy poznać Twoją drogę zawodową, oczekiwania, aspiracje i motywację do rozpoczęcia pracy w Allianz. Jest to podstawowa metoda rekrutacji do Allianz.

Aktualne oferty pracy w Allianz

SPRAWDŹ