Ubezpieczenie Plan na dziś i jutro – z myślą o Twoim dziecku

Dlaczego warto kupić w Allianz Plan na dziś i jutro

www.allianz.pl - Plan na dziś i jutro dziecko

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie na życie, które pozwoli Ci zabezpieczyć finansowo dziecko oraz Twoich bliskich na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. W takiej sytuacji zgromadzone środki będą mogły zostać przeznaczone na zabezpieczenie przyszłości Twojego dziecka.

W ramach umów dodatkowych do Planu na dziś i jutro możesz zapewnić swojemu dziecku i swoim najbliższym dostęp do  organizacji i finansowania leczenia za granicą pod okiem światowej klasy ekspertów,  dodatkowych środków, które rodzic może przeznaczyć np.  na skuteczniejsze leczenie dziecka w razie poważnej choroby, specjalistyczne leczenie podczas pobytu dziecka w szpitalu, czy też wsparcia w razie konieczności  leczenia powypadkowego, które można wykorzystać na rekonwalescencję (np. terapię lub rehabilitację).

Z Planem na dziś i jutro będziesz gotowy na zmiany, które może przynieść czas.

Nasi klienci wybierają również

Zobacz pozostałe ubezpieczenia, które pomogą Ci zadbać o przyszłość i bezpieczeństwo dziecka.

Polisa z planem edukacyjnym

  • Pieniądze na edukację
  • Pewność kapitału

Allianz Opiekun

  • Zdrowie Twoich bliskich
  • Wsparcie w razie wypadku

Pakiet Bezpieczne Życie

  • Wypłata za narodziny dziecka 
  • Renta dla dziecka

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Jak kupić ubezpieczenie

Wyszukiwarka agentów

Wybierz agenta i skontaktuj się przez telefon, e-mail lub facebook.

U agenta

Wyślij zgłoszenie. Agent Allianz skontaktuje się z Tobą.

W placówce

Znajdź oddział lub agencję Allianz. Zadzwoń lub odwiedź nas.