Twoja przyszłość

Dlaczego warto kupić w Allianz Plan na dziś i jutro

www.allianz.pl - Plan na dziś i jutro dla dorosłych

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie na życie, które pozwoli Ci gromadzić pieniądze na przyszłość, a dodatkowo zapewni wsparcie finansowe w razie problemów zdrowotnych, czy pomoc w trudnych sytuacjach życiowych dla całej rodziny w ramach jednej polisy.

W ramach umów dodatkowych do Planu na dziś i jutro możesz skorzystać z organizacji i finansowania leczenia za granicą pod okiem światowej klasy ekspertów, dodatkowych środków, które można przeznaczyć np. na skuteczniejsze leczenie w razie poważnej choroby, specjalistyczne leczenie podczas pobytu w szpitalu, czy też wsparcia w razie konieczności  leczenia powypadkowego, które można wykorzystać na rekonwalescencję (np. terapię lub rehabilitację).

Nasi klienci wybierają również:

IKE specjalnie dla Ciebie

  • Prywatna emerytura
  • Zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych

Plan z gwarancją kapitału

  • Pewność kapitału
  • Wypłata w formie renty

Polisa z planem edukacyjnym

  • Pieniądze na edukację
  • Pewność kapitału

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Jak kupić ubezpieczenie

Wyszukiwarka agentów

Wybierz agenta i skontaktuj się przez telefon, e-mail lub facebook.

U agenta

Wyślij zgłoszenie. Agent Allianz skontaktuje się z Tobą.

W placówce

Znajdź oddział lub agencję Allianz. Zadzwoń lub odwiedź nas.