Twoi bliscy

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie

www.allianz.pl - Plan pełnej ochrony

Plan Pełnej Ochrony

To doskonałe zabezpieczenie wysokiej kwoty kredytu. Wypłata świadczenia w razie śmierci pomoże bliskim spłacić zobowiązania i utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie. Do ubezpieczenia możesz dodać umowy dodatkowe dla siebie i swoich dzieci. Dzięki temu zapewnisz im wsparcie finansowe w razie choroby lub wypadku.

Plan na Start

To proste i łatwe w zawarciu ubezpieczenie dla młodych ludzi, którzy biorą kredyt do 300 000 zł i chcą zabezpieczyć jego spłatę w razie swojej śmierci.

Dodatkowo można zabezpieczyć się finansowo na wypadek niezdolności do samodzielnej egzystencji. 

Nasi Klienci wybierają również

Pozostałe ubezpieczenia, które pomogą Twoim bliskim utrzymać dotychczasowy poziom życia, spłacić kredyt lub inne zobowiązania w razie Twoich problemów zdrowotnych, wypadku lub gdyby Ciebie zabrakło.

Plan na dziś i jutro

  • Zabezpieczenie bliskich
  • W razie choroby

Plan z gwarancją kapitału

  • Pewność kapitału
  • Wypłata w formie renty

Allianz Opiekun

  • Zdrowie Twoje i bliskich
  • Wsparcie w razie wypadku

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Jak kupić ubezpieczenie

Wyszukiwarka agentów

Wybierz agenta i skontaktuj się przez telefon, e-mail lub facebook.

U agenta

Wyślij zgłoszenie. Agent Allianz skontaktuje się z Tobą.

W placówce

Znajdź oddział lub agencję Allianz. Zadzwoń lub odwiedź nas.