Ile kosztuje ubezpieczenie AC bez zniżek?

Porada ubezpieczeniowa dla kierowcy  | czas czytania 2 min 
Zniżki na ubezpieczenie  Autocasco uzyskasz najczęściej za bezpieczną jazdę. Każdy kierowca stopniowo "pracuje" na swoje zniżki przez każdy kolejny rok bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Ile zapłacę za AC bez żadnych zniżek?
Ile zapłacę za AC bez zniżek?
Wysokość składki AC w dużym stopniu zależy od wieku kierowcy oraz jego stażu w bezszkodowym prowadzeniu auta. Gdy zgłaszasz szkodę z AC, albo też gdy nie wykupisz polisy  AC  przez kilka lat z rzędu – najczęściej tracisz zniżki. Cena ubezpieczenia zależy jednak również od innych czynników, między innymi od marki, wieku, przebiegu czy pojemności silnika Twojego auta, a także od sposobu użytkowania samochodu. Kierowcy taksówek, instruktorzy nauki jazdy czy samochodów dostawczych muszą liczyć się zwykle z tym, że zapłacą więcej od przeciętnego właściciela pojazdu, który używa samochód do celów prywatnych czy codziennych dojazdów do pracy.
Sprawdź w Allianz, ile kosztuje AC bez zniżek!
Korzystając z kalkulatora składki ubezpieczeniowej na Allianz, możesz szybko sprawdzić cenę ubezpieczenia samochodu w różnych wariantach i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Nawet jeżeli jeszcze nie masz wypracowanych zniżek za bezkolizyjną jazdę. Pamiętaj także, że w ostatecznym rozrachunku liczy się nie tylko nominalna cena, ale wartość kupowanego ubezpieczenia i jego dostosowanie do Twoich potrzeb. Ważne jest także to, za co płacisz, na jaką pomoc możesz liczyć w razie potrzeby oraz jak szybko, sprawnie i bezproblemowo zlikwidujesz potencjalną szkodę.

Ten materiał reklamowy ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu zakresu ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego ani rekomendacji do złożenia wniosku lub przyjęcia oferty  umowy ubezpieczenia. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części umowy ubezpieczenia. Szczegółowy zakres i warunki ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami, właściwe dla danej umowy (dostępne na stronie Centrum dokumentów, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składki, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4B, 00-189 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028261, NIP 525-15-65-015, REGON  012267870, wysokość kapitału zakładowego: 457 110 000 złotych (wpłacony w całości). Tu znajdziesz  pełne dane o spółce.

Artykuły mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one porady prawnej, finansowej czy medycznej. Zalecenia zmieniają się, dlatego możemy zapewnić o aktualności tekstów jedynie w dniu publikacji. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do edycji, uzupełnienia zawartości i usuwania treści ze strony.