Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

Ile kosztuje ubezpieczenie AC bez zniżek?

Porada ubezpieczeniowa dla kierowcy  | czas czytania 2 min 
Zniżki na ubezpieczenie Autocasco uzyskasz najczęściej za bezpieczną jazdę. Każdy kierowca stopniowo "pracuje" na swoje zniżki przez każdy kolejny rok bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Ile zapłacę za AC bez żadnych zniżek?
Ile zapłacę za AC bez zniżek?
Wysokość składki AC w dużym stopniu zależy od wieku kierowcy oraz jego stażu w bezszkodowym prowadzeniu auta. Gdy zgłaszasz szkodę z AC albo też gdy nie wykupisz polisy AC przez kilka lat z rzędu – najczęściej tracisz zniżki. Cena ubezpieczenia zależy jednak również od innych czynników, między innymi od marki, wieku, przebiegu czy pojemności silnika Twojego auta, a także od sposobu użytkowania samochodu. Kierowcy taksówek, instruktorzy nauki jazdy czy samochodów dostawczych muszą liczyć się zwykle z tym, że zapłacą więcej od przeciętnego właściciela pojazdu, który używa samochód do celów prywatnych czy codziennych dojazdów do pracy.
Sprawdź w Allianz, ile kosztuje AC bez zniżek!
Korzystając z kalkulatora składki ubezpieczeniowej na Allianz, możesz szybko sprawdzić cenę ubezpieczenia samochodu w różnych wariantach i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Nawet jeżeli jeszcze nie masz wypracowanych zniżek za bezkolizyjną jazdę. Pamiętaj także, że w ostatecznym rozrachunku liczy się nie tylko nominalna cena, ale wartość kupowanego ubezpieczenia i jego dostosowanie do Twoich potrzeb. Ważne jest także to, za co płacisz, na jaką pomoc możesz liczyć w razie potrzeby oraz jak szybko, sprawnie i bezproblemowo zlikwidujesz potencjalną szkodę.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.