Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

Jak kupić ubezpieczenie OC AC online?

Porada ubezpieczeniowa dla kierowcy  | czas czytania 2 min 

Chcesz kupić ubezpieczenie OC AC online? To proste. W pierwszym kroku należy oszacować wysokość składki, korzystając z kalkulatora Allianz. Wystarczy wpisać numer rejestracyjny pojazdu, który chcesz ubezpieczyć oraz informacje na temat właściciela i kierowcy samochodu. Po wykonaniu tych czynności poznasz cenę Twojego ubezpieczenia – w kilku wygodnych do wyboru pakietach.

Wyślemy Ci link do wygodnej aplikacji Allianz Foto Assystent. Jeśli będzie potrzebna inspekcja samochodu - wykonasz ją samdzielnie, bez konieczności umawiania się z rzeczoznawcą. Wykonasz krok po kroku działania, które podpowie Ci aplikacja.

Wybierz jeden z przedstawionych pakietów, dopasowany go do swoich potrzeb. Sprawdzaj różne opcje i skonfiguruj najlepiej dopasowany zakres ochrony ubezpieczeniowej. Następnie wybierz metodę płatności. W ostatnim kroku uzupełnij dane do polisy, zapoznaj się z  przedstawioną propozycją zawarcia umowy, i gdy ją zaakceptujesz zapłać składkę online.

Komplet dokumentów związanych z Twoim ubezpieczeniem udostępnimy Ci w serwisie Mój Allianz. 

Polisę możesz pobrać na dysk swojego komputera lub wydrukować. 

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.